технік-електрик

Занятость
Полный день
Опыт работы
2 - 5 лет
Образование
Высшее
К сожалению, объявление устарело
Обов'язки:
1. Забезпечувати безперебійну та безаварійну роботу та належний технічний стан парку енергетичного обладнання, мереж та вентиляційних установок комбінату.
2. Виконувати обслуговування, ремонт та технічний догляд: правильну експлуатацію енергообладнання, мереж відповідно до правил, норм та експлуатаційних інструкцій, з вимогами охорони праці, діючих інструкцій та процедур.
3. Забезпечувати пожежобезпечний, електробезпечний стан енергообладнання мереж та комбінату.Впроваджувати досконаліші методи експлуатації устаткування: впроваджувати удосконалення, створені задля поліпшення роботи устаткування й економію електроенергії.
5. Забезпечувати зниження простоїв обладнання у ремонтах шляхом належної підготовки та правильної організації ремонтних робіт.
6. Брати участь у прийманні обладнання в експлуатацію після проведеного ремонту та монтажу.
7. Забезпечувати та перевіряти раціональне освітлення робочих місць та виробничих приміщень.
8. Забезпечувати наявність та збереження інструментів, інструкцій та плакатів, запобіжних знаків з техніки безпеки та охорони праці на робочих місцях.
9. Мати у наявності посвідчення на допуск до робіт в ЕУ 4-5 групи з електробезпеки, своєчасно проходити атестацію.
10. Виробляти комутацію електроенергії за високою (понад 1000В та низькою стороною 380В).
11. Брати участь у проведенні ремонтних, налагоджувальних та діагностичних робіт на електричному устаткуванні підприємства.
Рубрики
Промышленность, производство
14500 - 14500 грн.
ТДВ"СІНІАТ"
м.Бахмут, вул.П.Лумумби,84
Показать номер
Действия
В избранноеУдалить из избранного