• Головна
  • Обираємо камери для системи відеоспостереження: які найефективніші
Новини компаній
13:00, 13 листопада 2023 р.

Обираємо камери для системи відеоспостереження: які найефективніші

Новини компаній
Обираємо камери для системи відеоспостереження: які найефективніші, фото-1

Якщо необхідно обрати для приватного будинку найбільш ефективну систему відеоспостереження, треба знати декілька особливостей їх використання. Вибір системи відеоспостереження залежить від потреб користувача та його можливостей:

  • охорона значного периметру будинку та прибудинкової території;
  • автоматизації контролю;
  • дистанційність доступу;
  • оптимальність вартості та інше.

Збалансовані рішення щодо систем відеоспостережень, які можна самостійно конструювати, спираючись на поради фахівців пропонує компанія «Фортер». Системи відеоспостереження які пропонує компанія, можуть стати надійними елементами захисту від несанкціонованого доступу у приміщення, а також застосовуватися як пристрої із багатьма допоміжними корисними функціями.

Камери для систем відеоспостереження: трендові і класичні рішення

BOX-камери та PTZ-роботизовані камери відеоспостереження – це класичний і інноваційний підхід до роботи системи відеоспостереження. BOX-камери мають форму, схожу із боксами, корпусами, в які включено об'єктив та всі необхідні системи регулювання отримуваного зображення. Такі камери встановлюють з системами відеоспостереження, де камери виконують лише роль отримувача відеоінформації. Вони є надійними у застосуванні і стабільними у своїх показниках та мають якісну оптику.

Цікавий варіант з оптимальною вартістю і охопленням значної території, можливістю екстреної зміни параметрів – PTZ-роботизовані камери. Pan-Tilt-Zoom-камери під час планової роботи спрямовують свій рух за певними алгоритмами, які сформовані системою керування. За потреби ці камери можуть збільшувати/зменшувати зображення, а також іншим чином реагувати на появу об'єкта на охоронюваній площі. Їх перевага – використання однієї камери замість великої кількості відеокамер спостереження. Роботизовані системи можуть охоплювати спостереженням значну територію і водночас гарантувати достатньо високу якість зображення і швидкість реакції.

Ще одним класичним зразком відеокамер для спостереження є так звані купольні камери що встановлюються в важкодоступних місцях де можуть фіксувати великий за кутом огляду простір та мають достатню якість передачі зображень.

Обираючи конкретний тип камер для систем відеоспостереження, треба враховувати як вартість таких систем, так і їх призначення. Необхідно збалансувати кількість витрачених коштів і достатність захищеності території, яку гарантуватиме використання певного виду відеокамер.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...