Проблема зниження потенції стала розв'язаною з появою на ринку фармакології препарату Віагра. Цей засіб став справжнім відкриттям для мільйонів чоловіків, які страждають від еректильного розладу. На сьогоднішній день ліки користуються великою популярністю і попитом, незважаючи на свою високу вартість.

Відносно недавно фармацевтичні компанії почали виробляти аналоги Віагри, ідентичні їй за складом і властивостями, але відрізняються більш доступною ціною. Одним з кращих замінників оригінального препарату вважається дженерик Віагра, представлений на сайті нашого інтернет-магазину. Такий аналог выробляэться в Індії, містить ту ж активну речовину силденафіл і успішно справляється з порушеннями еректильної функції.

На сайті можна ознайомитися з відгуками про даний засобі, подивитися фото таблетки Віагра, оцінити думку фахівців про дії силденафілу на чоловічий організм.

Як виглядають таблетки Віагра? Фото, додані в даній статті, дозволяє вивчити основні зовнішні характеристики препарату, щоб при покупці зуміти відрізнити справжню Віагру від підробки. Оригінальні таблетки мають ромбоподібну двоопуклу форму, зрізані і заокруглені краї, спеціальне плівкове покриття синього кольору. Одна сторона таблеток містить гравіювання - фірмовий логотип компанії-виробника Пфайзер. На зворотному боці також є числовий напис, що вказує на концентрацію діючої компонента силденафілу (50 мг). У блістері оригінальної дорогої Віагри знаходиться 4 таблетки.

Тепер ознайомимося з тим, як виглядає дженерик Віагра. Фото таблетки і докладний опис представлені нижче:

Замінник оригіналу, вироблений індійською фармацевтичною компанією, також випускається у формі ромбоподібних таблеток синього кольору. Зміст активної речовини силденафілу становить 100 мг, про що свідчить гравірування на одній стороні таблетки. У блістері є цілих десять таблеток з подвійною дозою чинного компонента. Тому купувати дженерик Віагра набагато вигідніше з економічної точки зору. Результат від прийому препарату такий же, як і від застосування  дорогого засобу. Вартість ефективного замінника оригіналу в кілька разів нижче, що робить його доступним широкому колу споживачів.

В інтернет аптеці viprost.com.ua можна придбати також дженерик Віагра Софт. Цей препарат є більш удосконаленим прототипом таблеток для потенції, відрізняється потужними властивостями і практично миттєвою дією. Пропонуємо ознайомитися з фото таблетки Віагра Софт:

Як бачимо, на фото таблетки Віагра Софт мають ромбоподібну форму і білий колір. Цей препарат призначений для розсмоктування, тому ефект настає набагато швидше, так як силденафіл проникає відразу в кров, а не в порожнину шлунка. Завдяки унікальним властивостям дженерик Віагра Софт можна приймати незалежно від вживання алкоголю або жирної їжі.