Як відомо, міжкімнатні двері в квартирі є не тільки функціональним елементом, а й прикрасою інтер'єру. Тому вони повинні гармонійно поєднуватися з меблями, стінами або, навпаки, контрастувати з ними. Крім того, ці конструкції повинні бути надійними, щоб в своєму особистому просторі ви відчували себе захищеними. Якщо ви збираєтеся придбати двері для своєї квартири, то заходите в магазин дверей львів.

Бажано, щоб міжкімнатні двері були виготовлені з натуральних матеріалів, таких, як шпон. Візьміть до уваги, що одним з показників якості конструкції є її забарвлення. Якщо колір глибокий і рівномірний, то виріб виготовили на фабриці з дотриманням всіх правил і норм. На поверхні виробу не повинно бути незрозумілих пятин, розлучень та інших сторонніх елементів.

Останнім часом недобросовісні виробники взяли собі на озброєння метод тонування, а не фарбування. Так, нібито, дешевше. Колір таких виробів буде каламутним, немов, брудним. Не довіряйте цим виробам, так довго служити вони не будуть.

 

Поверхня міжкімнатних дверей повинна бути ідеально рівною, з чіткою геометрією всіх ліній, а в місцях кріплення не повинно бути ніяких зазорів.