Наявність сучасного сайту вже давно стала життєвою необхідністю будь-яких компаній. І з кожним роком ускладнюється структура інтернет-ресурсів. Уже мало просто надати клієнтові контактну інформацію, потрібно  забезпечити необхідні для комерційної діяльності сервіси. Саме тому довірити створення сайту необхідно досвідченій команді професіоналів, яка розбирається в сьогоднішніх технологіях і здатна розробити сайт, що відповідає всім технічним вимогам Інтернету. Наприклад, ви можете замовити створення якісного порталу на сайті igmish.com. Роботи компанії можна подивитися в розділі «Портфоліо». У штаті Igmish працюють фахівці з великим досвідом, які беруться за створення проектів будь-якої складності:

  • візитка;
  • корпоративний портал;
  • інтернет-магазин;
  • landingpage.

Етапи створення сайтів

Неважливо, який сайт вам потрібен – корпоративний портал, візитка, інтернет-магазин – розробка сайту відбувається в кілька етапів. В ході них розробники спільними зусиллями складають проект вашого майбутнього мережевого ресурсу і реалізують його на практиці.

Складання брифу майбутнього сайту – на цьому етапі фахівці будуть розбиратися в особливостях вашого бізнесу і визначати потреби.

Проектування сайту. Вже маючи на руках технічне завдання, складають ескізи того, як буде працювати майбутній сайт. Створюється концепт, з зазначенням всіх елементів структури, навігація, рівні вкладеності сторінок і т. д. Іншими словами, складається схема, по якій буде обростати сайт, коли отримає свою остаточну візуальну форму. Наявність такого проекту дозволить оперативно вносити зміни в структурі, не перебудовуючи весь сайт. До слова, у веб-студії igmish  можна замовити і розробку landingpage. Процес створення цієї сторінки буде дещо відрізнятися від стандартного.

Дизайн сайту. На цьому етапі в справу вступають фахівці з графіки та художники. Завдяки ним сайт отримає унікальне обличчя. За підсумками роботи буде створено макет майбутнього сайту.

Розгортка CMS сайту. На сервер буде встановлений движок сайту. З цього моменту портал почне своє життя, а всі подальші зміни будуть відображатися в режимі реального часу.

Програмування – це етап створення сайту включає настройку функціоналу і установку необхідних модулів.

Копірайтинг – вкрай важливий етап, на якому фахівці з копірайтингу складають тексти для майбутнього сайту. Наявність унікальних текстів – це обов'язкова умова виживання сучасних ресурсів.

Верстка – коли всі матеріали будуть зібрані, тексти написані, а дизайн готовий, верстальники почнуть «збирати» сайт по заздалегідь заготовленій схемі. Тут і стане в нагоді концепт, отриманий при проектуванні сайту.

Тестування сайту і здача в експлуатацію. Щасливий замовник отримує паролі від свого нового ресурсу. Саме тому весь процес і називається «сайт під ключ».