Як показує статистика банків і приватних фінансових компаній, українці стали частіше брати кредити. Це пояснюється стрімким зростанням цін і повільним підвищенням заробітних плат. Набагато простіше взяти кредит на покупку, а потім поступово повертати гроші. Тим більше що суми українцям, як правило, потрібні невеликі.

Проблема в тому, що банки зараз неохоче видають позики. Вони посилюють вимоги по ним. Якщо гроші потрібно отримати швидко, банк вам точно не допоможе. Як підсумок – зростає популярність мікрофінансових організацій, які діють в країні. Позика в приватній мікрофінансовій компанії – найпростіший спосіб швидко отримати невелику суму грошей. Головне, потрібно знайти МФО з адекватними умовами і відсутністю прихованих комісій. Якщо ви шукайте таку компанію, можете оформити швидкий кредит на картку на на kf.ua . Цей сервіс належить компанії «Компаньйон Фінанс». Їй довіряють багато наших співвітчизників. Це підтверджує статистика, яка ведеться компанією. Понад 70% клієнтів повторно вдаються до її послуг.

Позика в «Компаньйон Фінанс» - дійсно, один з найшвидших і простих способів взяти кредит в Україні. Менеджери компанії не відправлять вас збирати безліч документів, які підтвердять платоспроможність. Їм буде достатньо даних паспорта та ІПН. Зрозуміло, кредитний рейтинг клієнта перевіряється. Рішення по кожному користувачеві приймається персонально. Бувають випадки, коли клієнти з поганою кредитною історією отримують відмову. Однак якщо порушень і прострочених платежів було не так вже й багато, ви можете розраховувати на лояльність МФО. Швидше за все, менеджер запропонує вам взяти невелику суму. Після того, як ви повернете кошти в термін, ваш рейтинг покращиться. Поступово умови будуть ставати комфортнішими і вигіднішими.

Робота МФО багатьох приваблює тим, що можна оформити онлайн кредит. Тобто ви можете зробити це буквально з будь-якої точки, де є доступ в Інтернет. Врахуйте, що бесіда з менеджером проходить через web-камеру. Це необхідна обережність, щоб дані людини не були використані третіми особами.

Що потрібно враховувати при оформленні кредиту в приватній компанії? Треба розуміти, що процентна ставка буде трохи вище, ніж у банку – за швидкість і комфорт доводиться доплачувати. Відсотки кожна компанія призначає індивідуально, тому обов'язково порівнюйте умови.

Не розраховуйте, що зможете отримати більшу суму. Як правило, ліміт – до 10 тисяч гривень. Термін на повернення боргу теж обмежений. У «Компаньйон Фінанс» на це дається від 15 до 180 днів – все залежить від суми і рішення клієнта.