Початок будівельних робіт на ділянці зазвичай не пов'язаний з будівництвом паркану, так як необхідне організувати підвезення будівельних матеріалів і провести установку автокрана. У кращому випадку робиться легкознімна сіткова тимчасова огорожа. Але коли процес будівництва переходить до оздоблювальних робіт, установка пристойного паркану стає необхідною частиною будівництва. Наприклад, матеріалом для нього можуть послужити штахети металеві ціна на які сьогодні досить лояльні. Їх вам допоможе придбати ТМ Кобо – добре відомий виробник сайдинга, металочерепиці та інших популярних ресурсів.

Як збудувати паркан з паркану? І знову роботи починаються з фундаменту і цегляної кладки.

Довжина огорожі на ділянці може бути протяжністю від ста метрів до кілометра, тому економічний паркан – дуже важлива умова будівництва. Немає необхідності в установці капітального забору по всьому периметру. На кордоні з хорошими сусідами цілком підійде сітка, або металопрофіль на металевій рамі і ряд кущів. Але до фасадної частини забору доведеться поставитися більш відповідально.

Можна зробити паркан з металопрофілю, але багато забудовників хочуть, щоб на ділянку проникало сонячне світло і циркулювало повітря. Ці питання допоможе вирішити евроштакетнік, який представляє з себе металевий профіль з ребрами жорсткості. Стандартний евроштакетнік робиться з шириною профілю 78 мм і довжиною від о, 5 до 3-х метрів. Паркан може фарбуватися з однієї або з двох сторін в різні кольори за шкалою RAL. Зверху може надягатися декоративна захисна планка. Зазвичай рекомендується розташовувати вісім штакетин на одному погонному метрі, але відстань між ними можна встановити і за бажанням забудовника від 1 до 8 см. Для забезпечення більш закритого забору можна розташовувати штакетіни з двох сторін. При цьому ціна забору збільшується не більше, ніж на 25%.

Металевий штахетник вигідний тим, що його поверхня не піддається корозії і викривленню, досить тривалий час зберігає колір.

Вас цікавить, наскільки естетичною буде огорожа зі штахетнику, виготовленого на підприємстві ТМ Кобо? Це закономірне питання – кожен господар хоче отримати не тільки надійний, але і привабливий паркан. Використовуючи штахетник з металу, ви зможете створити досить естетичну конструкцію. Головне, правильно вибрати матеріал за кольором, щоб він відповідав вашої дизайнерській задумці. Виглядати вона буде лаконічно і стильно. До речі, у вас не буде проблем з підбором воріт – штахетник добре поєднується будь-якими варіантами.