Рукавичками є такий елемент жіночого гардеробу, ставлення до якого змінювалося кожну епоху. Якщо повернутися в далеке минуле, то можна переконатися в тому, що в різних країнах вони виконували різні функції. Наприклад, в Європі перші рукавички використовували під час важкої роботи для захисту рук селяни, пастухи і солдати, а ось в Єгипті їх носили фараони, тим самим підкреслюючи свій високий статус. Дами застосовували даний аксесуар для того, щоб змастити руки пахощами. І тільки починаючи з XIII століття рукавички стали невід'ємною частиною жіночого гардероба, що підкреслює високий статус жінки. І так тривало кілька століть.

Як застосовують рукавички сучасні панянки?

На сьогоднішній день рукавички є витонченим аксесуаром в образі нареченої, хоча і необов'язковим. Але, якщо вже наречена прийняла рішення бути в рукавичках, то їх потрібно правильно вибрати. Купити весільні рукавички можна в будь-якому салоні, але потрібно враховувати наступні моменти:

• довжину рукава сукні, тому що до нарядів з відкритими плечима підійдуть довгі моделі;

• короткий рукавчик буде добре гармоніювати з рукавичками довжиною до ліктя;

• якщо наречена бажає плаття з довгим рукавом, то рукавички можуть бути лише до зап'ястя.

Ще один момент, який важливий в даному випадку - це форма рук нареченої. Тут також є свої нюанси, тому що панночкам з повними руками слід звертати увагу на аксесуар зі стягуючої тканини, худенькі ручки краще прикрасити мереживними або жакардовими рукавичками. Ось тому для салонів весільні рукавички оптом потрібно закуповувати найрізноманітніші, щоб нареченим було з чого вибирати. Адже одні хочуть з пальчиками, інші мінетки, тому що не бажають кожен раз знімати рукавички за столом, та й обручка може не підійти на палець, обтягнутий тканиною.

Що стосується кольору, то тут все індивідуально, тому що одні вважають за краще, щоб наряд був повністю білий, а інші підбирають яскраве взуття та аксесуари йому в тон.

Тканини для весільних рукавичок використовують найрізноманітніші, тому що розумно вибирати в холодну пору року аксесуар зі щільної тканини, а влітку він буде служити лише в якості прикраси, тому може бути мереживним або шифоновим. Також з цією метою використовують атлас, шовк, сатин, тафту. Що стосується декору, то він повинен гармоніювати з сукнею. І його слід використовувати в міру, щоб наречена не була схожа на новорічну ялинку.