Вітаю тебе на сторінці kava-map.com ! Ми цінуємо кожного відвідувача сайту kava-map.com, але на особливому рахунку в нас, звичайно ж, вагітні жінки. Саме про можливість вживати каву під час вагітності ми хочемо вам зараз розповісти. Сподіваємось, що ця інфа буде насправді цінною!
Вживання кави під час вагітності
Плануєте вагітність, але при цьому жити не можете без філіжанки свіжозвареної кави? Ви потрапили за адресом, адже ця стаття саме для вас! Ми вас добре розуміємо, адже самі не можемо розпочати дня без горнятка доброї кави! Це така добра звичка, яка допомагає зробити початок дня насправді гарним та повним енергії.
Про корисніі шкідливі властивості кави існує багато суперечливої ​​інформації. Ми знаємо, що кава в розумних кількостях:

  • підвищує інтелектуальну працездатність;
  • добре бадьорить людей, що люблять лінуватися;
  • підвищує витривалість та покращує загальний стан організму;
  • запобігає ряду захворювань;
  • тонізує, придає енергійності.

Але крім плюсів, є і такі шкідливі наслідки, як:

  • вимивання з кісток кальцію;
  • виведення заліза, магнію, калію, фосфору і натрію;
  • ризик порушення репродуктивної функції.

Виною цьомує кофеїн. Нещодавно вчені дійшли висновку, що надмірне споживання кави діє як «протизаплідний» засіб. Кофеїн - «ворог» для репродуктивного здоров’я жінки. Але це не значить, що кава повністю протипоказана вагітним жінкам. Якщо ви знаходитесь під наглядом у лікаря, тавін не висловлюється категорично проти кави, то ви «без докорів сумління» можете насолодитися горнятком кави один раз у2-3 дня.
Необхідно пам’ятати, що регулярне споживання кави може викликати тонус матки.На думку лікарів, це може призвести як до переривання вагітності, так і до передчасних пологів.
Через кофеїн, обмін речовин в період вагітності сильно сповільнюється. Такожвін здатен проникати через плаценту і негативно впливати на стан малюка. Оскільки є шкідливим для кисневого харчування малюка.
Навіть після народження малюка, слід пам’ятати, що не треба зловживати кавою при годуванні грудним молоком. Проникаючи в грудне молоко, кофеїн призводить до зниження заліза та визиває збудливу дію на нервову систему малюка. Через це ваш малюк може неспокійно себе поводитися: кричати та мати неспокійний сон.
Висновок для кожної майбутньої мами: при плануванні зачаття, в період вагітності, так і після пологів – навіть каву кращих сортів слід виключити з раціону харчування. Майбутнє здоров’я вашого малюка залежить суто від вас!
Не забувай заходити на kava-map.com , щоб щодня бути в курсі кавових новин та цікавинок!