Пишна весільна сукня споконвіку вважалася класичним вбранням нареченої. І в цьому немає нічого дивного, тому що саме цей фасон дозволяє кожній дівчині відчути себе справжньою принцесою з улюбленої казки. А якою б сучасною і модною не  була наречена, практично всі вони мріють, хоч на деяктий час перетвориться в одну з прекрасних героїнь казок з дитинства: Попелюшку, Олену Прекрасну або Сплячу Красуню. А елітні весільні сукні дозволять швидко здійснити давню мрію. Також наречена може вибрати і рожевий, і блакитний, і колір м'яти для сукні, щоб вступити в ній в нове, їй невідоме сімейне життя. Проте, головне ж не сукня, а справжнє кохання дівчини та її обранця, яке прикрасить будь-яке весілля атмосферою романтики і щастя.

Кого зможе пишна сукня перетворити на принцесу?

На жаль, пишну весільну сукню зможе собі дозволити не кожна наречена, тому що вона добре буде виглядати:

  • на високих струнких дівчатах, втім, їм підійде все;
  • допоможе приховати зайві сантиметри в області стегон за рахунок шифонової спідниці;
  • дівчатам з V-подібною фігурою допоможе досягти візуальної пропорційність;
  • вигідно підкреслює груди за рахунок оригінально декорованого ліфа.

А ось панночкам з маленькими грудьми і невисокого зросту краще відмовитися від пишного довгої сукні, але не варто засмучуватися, тому що пишна коротка модель цілком може мати місце. Саме тому елітні весільні сукні оптом потрібно постійно купувати для своїх салонів, щоб дівчата з різною зовнішністю мали можливість купити той наряд, який стане тією ідеальною оправою для їх природної краси. Адже ніхто не стане сперечатися з тим, що пріоритетною є не сукня, а зовнішність, під яку і потрібно купувати одяг, взуття та аксесуари.

Чим доповнити пишне весільне вбрання?

Визначившись з вбранням, не слід забувати і про зачіску, взуття та прикраси. Розкішна сукня вимагає відповідної зачіски. Це можуть бути красиво завиті локони, прикрашена діадема, фата або віночок. Що стосується прикрас, то їх кількість буде залежати від декору сукні, тому що сильно прикрашене вбрання не варто перевантажувати біжутерією, а ось скромненьку сукню можна легко перетворити в незрівнянний весільний образ за допомогою помітних масивних прикрас.
Що стосується туфельок, то слід купувати в першу чергу зручні, а потім вже підбирати під сбрання: білі, блакитні або червоні вони будуть - все залежить від сукні та аксесуарів до неї.