Польська компанія Galeco почала своє існування в 1996 році. Спеціалізація підприємства - проектування, виготовлення і реалізація полівінілхлоридних і сталевих водостічних систем. Останні виготовляються на якісному обладнанні, із застосуванням новітніх технологій. Кожен етап виробництва проходить під ретельним контролем якості. Традиційне польське працьовитість втілюється в водостічних системах «Галеко», які бездоганно служать своїм клієнтам довгі роки.

Ринви від цього виробника - це якісне і ефективне відведення стічних дощових вод з дахів житлових і виробничих приміщень. Якість продукції від «Галеко» обумовлено особливостями жолоби системи. Краї жолоби водостічної системи Галеко увігнуті всередину, тому вода, стікаючи з даху і протікаючи по жолобах, що не переливається через край.

Що пропонує компанія «Галеко»:

  • системи з полівінілхлориду (багата палітра кольорів, гарантовану якість і довговічність);
  • системи з нержавіючої, ламінованої сталі;
  • системи з ламінованої сталі з вмістом цинку;
  • системи, що встановлюються на покрівлю без карнизів;
  • системи стоку води з даху з жолобом прямокутної форми (також з загнутими всередину краями жолоба);
  • софіти, що встановлюються на даху.

Фірмовий стиль

Що відрізняє продукцію «Галеко» від виробів конкуруючих фірм? Форма жолоби водостічної системи. Вона забезпечує якість і ефективність експлуатації. Йдеться про загнутих всередину краях ринв водостічної системи.

Що ще вигідно відрізняє продукцію «Галеко» від конкурентів, так це якість і зносостійкість, довговічність випускаються польськими майстрами водостічних систем. Останні стійко переносять механічні пошкодження (камені, гілки, інше сміття, що наноситься вітром на дах і стікає разом з дощовою водою). Стійкість до виникнення корозії (пластик не іржавіє, а нержавіюча сталь не покривається корозією завдяки своєму унікальному складу) - головний козир східних систем «Галеко». Несхильність впливу кислот та інших хімічних сполук, що входять до складу дощової води - ще одні плюс в скарбничку якісних характеристик відсотків «Галеко».

Розташування та перспективи відкриття представництв компанії

Сьогодні філії та виробничі потужності компанії «Галеко» розташовані не тільки в восьми найбільших польських містах. В Україні представництво польської компанії з укомплектованим складом готової продукції розташоване в місті Львові. Там же працюють фахівці, готові в найкоротші терміни створити проект потрібної вам водостічної системи, втілити його в життя і доставити до вас на ділянку. Монтаж водостічних систем також входить в число послуг, що надаються компанією «Галеко».

Крім України і Польщі, філії компанії є в РФ, Білорусі, Молдові, Румунії, Латвії, Литві, Ісландії, Казахстані. Планується відкриття представництв в Туреччині, Таджикистані і Англії.