Не у всіх є можливість придбати просторе та велике житло, проте кожен з нас хоче створити в своїй домівці справжній затишок та комфорт. Більшість типових квартир мають загальну площу біля 40 м², а розмістити в такому приміщенні велику кількість меблів просто неможливо. В такому випадку найкращим рішенням проблеми буде купівля трансформерів. Такі меблеві вироби в складеному вигляді не займуть в кімнаті багато місця, а після трансформації – змінять свій функціонал та зовнішній вигляд.

Різновидності розкладних меблів

Мати розкладні механізми можуть будь-які предмети інтер’єру: столик журнальний, ліжко, шафа, стільці та ін. Асортимент різноманітних моделей, представлений на сучасному меблевому ринку, дозволяє обрати відповідний варіант кожному покупцеві. Адже варто, купуючи таку специфічну продукцію, враховувати інтер’єр житла.

Переваги складних меблів:

  • Легкість в експлуатації та догляді;
  • Практичність;
  • Багатофункціональність;
  • Міцність внутрішньої конструкції;
  • Економія житлового простору і т. д.

Якщо на даний момент столик не використовується, його можна скласти та заховати, адже він не займе багато місця при зберіганні. Не варто заперечувати й естетичний фактор. Адже рухливі модулі прекрасно гармонують зі стилістичною ідеєю, стаючи центральним елементом в кімнаті. Виробникам вдається майстерно поєднати надійний функціонал та креативний зовнішній вигляд конструкцій.

Вибір стола: журнальний чи кухонний?

Часто в сучасних квартирах кухня поєднується з вітальнею. В такому випадку власники житла стають перед вибором: придбати обідній стіл чи журнальний. Велика кількість моделей вітчизняного та закордонного виробництва поєднує в собі функції як кавового, так і кухонного столика. Тому, обравши стильний трансформер, ви отримаєте меблевий виріб «2 в 1».

До трансформації така конструкція може слугувати мініатюрним столиком, на якому помістяться газети та журнали, чашечка кави або ваза з квітами. При необхідності він легким порухом руки змінює і висоту , і ширину, набуваючи вигляду повноцінного обіднього місця.

Купуючи меблі, зверніть увагу на якість механізмів трансформації, вони повинні плавно рухатись та витримувати постійні навантаження. Розкладні столи бувають різними: розсувні, стіл-«книжка» та ін. Трансформери гарантують зручність та практичність, які встигли оцінити ще кілька десятків років тому. З кожним роком ми бачимо появу нових моделей, більш вдосконалених та креативних, які ідеально впишуться в дизайн житла та прослужать довгий час.

Джерело - http://biformer.com.ua.