Останнім часом все частіше власники приватного житла стали міняти громіздкі металеві двері на легкі і компактні пластикові конструкції. Незважаючи на те, що цей матеріал здається досить крихким, вироби з нього цілком надійні і мають чудові показники міцності. Справа в тому, що всі двері з пластику мають металевий каркас. Якісні вироби оснащуються складними запірними механізмами і хорошою фурнітурою, тому проникнути на приватну територію зловмисникам буде непросто. При цьому пластик добре поглинає звуки, забезпечує теплову ізоляцію. Вони простий в догляді, стійко переносить погодні впливи, ультрафіолет і хімічні речовини. Двері надовго збережуть свої властивості і привабливий вигляд. До того ж ціни вхідних дверей з пластику зараз цілком помірні. Конструкції обходяться дешевше металевих або дерев'яних виробів.

Де придбати вхідні пластикові двері? Ви можете замовити їх в компанії Misto-dverey. До слова, тут  є значний асортимент і міжкімнатних конструкцій.

Ми не згадали ще про одну важливу перевагу пластикових вхідних дверей – простоту їх монтажу. Ви цілком можете впоратися з цим завданням самостійно. Головне – врахувати кілька ключових моментів.

Зазвичай в комплектації до дверей йде поріжок. Краще не робити його самостійно, а відразу купити конструкцію разом з цим елементом. Тоді вам буде набагато простіше відрегулювати двері. Якщо необхідності в поріжку немає, при установці двері потрібно фіксувати за допомогою верхнього кріплення.

Напевно, в Інтернеті ви бачили багато порад про те, що при установці пластикових дверей треба  вбити гвоздики в стіни – так зручніше вирівняти конструкцію. Чи дійсно потрібно вдаватися до такого заходу? Насправді, псувати стіни зовсім не обов'язково. Замість цього ви можете використовувати клини. Покладіть по два елементи з кожного боку периметра. Переконайтеся, що двері добре зафіксовані і приступайте до вимірювання їх рівня. Вирівнювати конструкцію можна додаючи або прибираючи прокладки.

Після того як ви досягнете потрібного результату, можна приступати до створення отворів для кріплення. Звичайно, краще якщо вони вже передбачені виробником. Втім, їх відсутність – невелика проблема. Відміряйте однакову відстань – приблизно в 20 см – від нижньої і верхньої сторони коробки, визначте центральну точку. За стільки ж сантиметрів потрібно відзначити від країв на порозі і верхній стороні рами. У зазначених місцях створюються отвори діаметром в сантиметр. У них потрібно вставити дюбелі.

Вкручувати болти слід від петель. Причому робити це краще приблизно на дві третини, після чого варто перевірити правильність розташування двері. Переконавшись, що вона коштує рівно, укручуємо болти в дюбеля до кінця і ще раз перевіряє стан конструкції. Тепер можна надіти двері на петлі. Вона повинна рівномірно притискатися до коробки і відкриватися без проблем. Якщо на цьому етапі виникли проблеми – приступаємо до регулювання. У тому випадку, коли двері працює «гладко», можна закріплювати простір між отвором і коробкою за допомогою піни.