На сьогоднішній просто не знайти такої людини, який би відчував байдужість до ювелірних прикрас. А що вже говорити про прекрасних дівчат, які, отримавши в подарунок срібне кільце, чарівні сережки або кулон, приходять в захват. Саме тому найкращим і затребуваним презентом для дівчат і раніше залишаються срібні вироби.

Прикраса, виготовлена з срібла, є не менш популярним, ніж золота. І в цьому немає нічого дивного, так як благородний вигляд цього металу і його неповторні властивості, дозволяють дизайнерам усього світу створювати справжні шедеври.

 

Ще наші далекі предки срібло вважали металом, наділеним магічними властивостями. Стародавнім грекам і єгиптянам не з чуток було відомо про його чудотворні здібності. Вони щиро вірили в те, що срібні вироби приносили удачу, берегли від  злих духів.

Ювелірний салон на http://925.com.ua/ukr/kolca пропонує, як чоловічі, так і жіночі колекції срібних прикрас, які просто вражають своєю вишуканістю і ексклюзивністю. Однак варто віддавати перевагу виключно якісним виробам, інакше кільця можуть дуже швидко потемніти і навіть лопнути.

Салони пропонують величезну кількість видів прикрас із срібла, які відрізняються не тільки своїм дизайном і якістю, але й наявністю додаткових декоративних елементів.

Обираючи виріб для молодої дівчини, слід звертати увагу на вишукані та витончені моделі. Ідеальним рішенням стане срібне кільце з гранатом або невеликим діамантом.

Якщо потрібно здивувати більш зрілих дівчат, то для цієї мети якнайкраще підійде більш масивне кільце, яке вона зможе з гордістю носити на правій руці.

Для таких важливих подій, як, наприклад, срібне весілля, ніщо не може бути краще, ніж широке кільце з срібла, на яке можна нанести пам'ятний напис.

Для креативних і сучасних людей каблучку з срібла можна носитиі на безіменному пальці в якості обручки.

Якою б якісною не була прикраса зі срібла, з плином часу і під впливом зовнішніх факторів вона все ж чорніє, і багато хто просто не знають, як почистити його правильно. Не варто панікувати – опущена у мильний розчин на 15 хвилин каблучка, буде виглядати як новенька. Також, при більш істотному потемнінні, можна використовувати розчин з 1 ст. л. нашатирного спирту, розведеного в 100 мл води., в яке виріб занурюється на 20 хвилин.

Слід зазначити, що саме із-за м'якості клієнти побоюються купувати каблучки з срібла, так як не хочуть, щоб виріб деформувалося. Хочемо заспокоїти хвилювання даного типу - професійні ювеліри додають в срібло і інші метали, роблячи спеціальні сплави, і, тим самим, запобігаючи занадто легку деформацію готового виробу.