Багато людей сумніваються, що можна заробити в Інтернеті. Наведемо кілька цифр для скептиків. Стан Сергія Бріна - засновника пошукової системи Google - перевищує $ 10 млрд. Доларів. Марк Цукерберг, який заснував соціальну мережу Facebook, заробив також більш $ 10 млрд. Доларів. Аркадій Волож, який заснував Яндекс, розбагатів більше $ 1 млрд. Доларів.

В Інтернеті заробляють мільярди доларів на рекламі, продажі продуктів - від реальних до нематеріальних (програмне забезпечення, навчальні курси, тренінги).

Ви скажете, що далеко не всі можуть створити свій бізнес. Вірно. Однак в Інтернеті можна заробити, виконуючи різні завдання з обслуговування інтернет-проектів. Серед популярних способів заробітку в мережі Інтернет - написання текстів, дизайн сайтів, програмування, просування сайтів і багато іншого. Ми зібрали близько 70 затребуваних в мережі інтернет-професій.

Чи реально заробити в Інтернеті без спеціальних знань?

Не всі вміють програмувати або створювати дизайн. Це не проблема. Багато професій можна освоїти самостійно, за допомогою безкоштовних курсів.

Наприклад, на нашому сайті викладений безкоштовний курс з копірайтингу. Він складається з серії статей, освоївши які, Ви зможете заробляти на написанні текстів для сайтів. Успішні автори заробляють на цьому 3-5 тис. грн. в місяць.

Багато корисної інформації є на YouTube. Це спеціальний сайт, на якому користувачі можуть публікувати відео, в тому числі - навчального характеру. Ми зібрали понад 50 освітніх каналів на яких можна освоїти програмування, дизайн, роботу в соціальних мережах і багато іншого.

Тому заробити без спеціальних знань - реально. Головне - не боятися освоювати нове. Подивіться відео, в якому розповідається про реальні заробітки фрілансерів в Інтернеті.

Чи реально заробити, нічого не освоюючи?

Є й такі способи заробітку, проте дохід в цьому випадку буде скромним. За просту роботу, яку може виконати практично кожен, платять мало. Якщо Вас цікавлять прості способи заробітку в Інтернеті, рекомендую прочитати нашу статтю про легкі гроші в Інтернеті.

Серед простих способів заробітку можна відзначити додавання коментарів на форумах і в гостьових книгах (для наповнення нових майданчиків), вступ до групи в соціальних мережах за плату, допомогу школярам у вирішенні завдань на спеціальних сайтах і подібні заробітки.

Де шукати роботу в Інтернеті?

Існують спеціальні сайти - біржі фрілансу - на яких замовники публікують свої проекти. Виконавши проект, Ви отримуєте оплату. Також є можливість безпосередньо працювати з замовником. Однак в цьому випадку всі ризики Ви берете на себе, в тому числі і ризик не оплати проекту.

Обов'язково прочитайте наші статті про обмани і лохотрони в Інтернеті, щоб не потрапляти на стандартні схеми обману. Таких схем досить багато і на них трапляються люди, які вперше шукають заробіток в мережі.