У багатьох країнах сьогодні поширений принцип «освіта протягом усього життя». Це означає, що люди не обмежуються закінченням університету, а продовжують рух, отримуючи другу вищу освіту або наукові ступені. Наступна за університетом щабель – це магістратура. І невипадково мрія багатьох студентів - магістратура за кордоном: це прекрасна можливість не тільки отримати додаткові знання, але і додатковий аргумент на користь успішного працевлаштування за кордоном. 

Для тих, хто хоче вийти на новий рівень знань, займатися самостійною аналітичною роботою і науковими дослідженнями, українсько-польський центр освіти “UniverPL” пропонує свою допомогу в організації навчання в магістратурі за кордоном. Наші фахівці підберуть для вас відповідну програму, нададуть сприяння в проходженні всіх формальних процедур і будуть курирувати вас протягом усього часу перебування за кордоном.

На відміну від шкільних, магістерські програми в різних вищих навчальних закладах Німеччини, Польщі, Англії та інших країнах можуть значно відрізнятися один від одного, тому, вибираючи підходящий для себе варіант, варто детально ознайомитися з пропозиціями цікавого вам університету. Головна особливість магістратури за кордоном – максимальна спрямованість на майбутню діяльність. Випускник володіє повним арсеналом навичок, аби вирішувати завдання, укладатися в терміни та знаходити компроміси у своїй майбутній роботі. Спектр напрямів навчання надзвичайно широкий: це і менеджмент, і масові комунікації, і право, і електронна комерція, і дизайн, і багато іншого.

Допомога у виборі програми. Фахівці центру розкажуть вам про особливості тієї чи іншої програми навчання в магістратурі. Спілкуючись з вами, ми оцінимо ваш рівень мовної підготовки та визначимо кар'єрні плани, щоб освіта була ефективно в довгостроковій перспективі. Консультант з'ясує, де студент бажає працювати в майбутньому, якими професійними інтересами він володіє, які навички хотів би розвинути. Все це допоможе скласти індивідуальну рекомендацію щодо вибору навчального закладу і програми.

Допомога в підготовці до магістратурі. Якщо студент не відчуває в собі сили і не володіє достатніми знаннями для вступу до магістратури за кордоном, ми порекомендуємо вам ту чи іншу програму підготовки. Почати готуватися можна після закінчення університету або на останніх курсах. Спеціалісти українсько-польського проконсультують вас з питань оформлення необхідних документів (зокрема, візи та мотиваційного листа) і нададуть у цьому практичну допомогу.