Сучасний онлайн-маркет пропонує вашій увазі величезний вибір міцної дитячого одягу, а саме - шкільної форми. Гарну, модну і комфортну підлітковий одяг доцільно купити в інтернет-магазині TIMBO, який характеризується зручним і зрозумілим для клієнтів інтерфейсом, має швидку доставку в будь-яку точку міста Харкова, співпрацює з відомими українськими транспортними компаніями - Нова Пошта, Укрпошта, Делівері, Інтайм.

Оптовий продаж шкільної форми - виграшний варіант для кмітливих мам

Самим трепетним моментом для батьків є похід їхніх дітей в школу, перший клас. Кожна мама мріє одягнути свою дитину в кращу, ошатний одяг. Досвідчені консультанти «TIMBO» пропонують дружним класним колективам купити шкільну форму оптом в Україну за доступною ціною. Заповзятливі мами із задоволенням скористаються цією пропозицією, адже на обсязі можна заощадити, причому під час оптової купівлі діють акційні знижки:

  • При замовленні більше 3000 грн вартість знижується на 3%;
  • Під час замовлення товару на 5000 грн- уцінка 5%;
  • Придбання одягу на суму 10000 грн економить 10% бюджету клієнтів.

Класичний строгий стиль в одязі з дитинства формує у підлітків відмінний смак, не відволікає їх увагу від навчального процесса.Ето сприяє загостренню уваги кожного учня на заняттях і підвищує рівень успішності - як в класі, так і в школі в цілому.

Оптовий продаж шкільної форми на найвигідніших умовах з «TIMBO» принесе задоволення кожній дівчинці і хлопчику, бо вони мають право вибрати елегантний костюм, в якому враховуються вікові зміни і своєрідність фізіологічного будови дитини, який відповідає полюбилася моделі.

Переваги покупки шкільної форми в опт в Україні:

  • Підвищується імідж освітнього центру;
  • Поліпшується успішність учнів;
  • Економляться гроші батьків;
  • Колектив стає більш дружним;
  • Формується правильний фешенебельний стиль у дітей.

Шкільна форма оптом від виробника в Україні - гідні поради під час покупки

В інтернет-магазині «TIMBO» діє вигідна пропозиція, щодо консультаційв виборі оптимального розміру, новітніх моделей і можливу розробку єдиного престижного стилю шкіл або класів. Для дівчаток шиються красиві витончені сукні, сарафани, спідниці, розкішні блузки всіляких забарвлень, брюки, піджаки, які підкреслюють унікальність кожного підлітка. У гардеробі хлопчаків з'являються стильні жакети, вишукані сорочки, строгі шорти.

Вся продукція відповідає стандартам якості, створюється за допомогою модернізованих лекал. Під час пошиття шкільної форми оптом від виробника в Україні використовуються кращі різноманітні тканини, а унікальність кожної моделі підкреслюється за рахунок гарнітури і аксесуарів, зроблених за останнім писком моди. «TIMBO» - прекрасний вибір дбайливих батьків!