Кожній матусі хочеться, щоб її маленька принцеса завжди виглядала красиво. Але не купувати ж нові сукні кожен день. Це і дорого, і зовсім не потрібно, якщо навчитися декорувати ті, що вже є. Тим більше, що на сьогоднішній день існує маса простих способів оригінально і швидко прикрасити гарне плаття для дівчинки. Це можна робити і на старих сукнях або купити дитячі сукні оптом з простим декором, а вдома їх красиво прикрасити. А якщо ще залучити до цього процесу дочку, то обидві отримають величезне задоволення.

Цікаві способи декору дитячих суконь

Як саме декорувати вбрання для маленької принцеси, залежить від самої сукні, від того, куди дівчинка її буде надягати і доступних мамі матеріалів. Найпростіший і дешевий спосіб декору - це аплікації. Їх наносять за допомогою гарячої праски або пришивають. Вони можуть бути найрізноманітніші: квіти, метелики, герої улюблених мультфільмів. За допомогою аплікації можна не тільки прикрасити сукню, але і закрити дірку. А такі неприємності у маляток трапляються досить часто. Не викидати ж улюблене платтячко.

Більш складний, але дуже красивий в результаті, спосіб декору - це вишивка. Схеми можна знайти в Інтернеті, а потім трохи фантазії і вправності, щоб в результаті отримати оригінальне вбрання для своєї принцеси.

Для салонів дитячі сукні гуртом можна купити в інтернет-магазині. Зазвичай, сукні в салонах досить дорогі, тому купити кілька суконь не кожен зможе собі дозволити. А декор в домашніх умовах допоможе одну сукню одягати багато разів, і виглядати в ній по-різному. Орнамент для декору можна подивитися на готових сукнях, якщо зайти на сайт.

Крім вищесказаних способів можна ще декорувати плаття стрічками, бантами, мереживом, як тут. До даного способу вдаються і багато дизайнерів, тому що різні там рюші, волани та інші милі штучки так подобаються маленьким принцесам.

Також як і від стрічок, дівчатка будуть в захваті і від стразиків, якими можна вишити будь-який візерунок на самому платті або розшити паєтками або бісером пояс, комірець.

Якщо ж матусі хочеться, ну, дуже сильно виділитися, то вона може прикрасити сукню своєї дочки авторськими прикрасами. Це можуть бути тканинні квіточки, брошки, тваринки. Все, на що у матусі вистачить фантазії і вмінь.

Як бачимо, дати старій дитячій сукні нове життя зовсім не складно, якщо мати на це достатньо бажання і трішечки вміння, а далі все вийде найкращим чином.