На відміну від масивної колоди блок хаус внутрішній використовується для обробки з середини, ціна якого невисока, не бентежить і не "веде". Крім цього під час експлуатації цей матеріал не потріскається, і не буде покриватися грибком. Як і вагонка, це виконується з колоди. З лицьового боку така дошка має циліндричну поверхню. Тому в якості обробки, зовні або всередині будинку, блок хаус буде виглядати ефектно і дуже красиво. Дані вироби виготовляються на імпортному виробничому обладнанні і проходять всі необхідні етапи обробки, щоб поверхня була ідеально гладкою і привабливою. Ще ці вироби проходять обробку водовідштовхувальними та анти грибковими засобами, щоб покращити умови експлуатації, та зробити для вас якісний товар.

Універсальний обробний матеріал, який широко використовується в заміському будівництві, декоруванні квартир, офісів. Він затребуваний у ландшафтних дизайнерів, його по достоїнству оцінили любителі походів в лазню. Обробна дошка однаково хороша як для внутрішніх, так і для зовнішніх робіт. Наприклад, дерев'яна вагонка з сосни підійде для обшивки житлових кімнат, столових, кухонь. Вона гармонійно впишеться в інтер'єр більярдної, спортзалу, прикрасить балкон, лоджію. Для внутрішніх приміщень з невеликими перепадами температур і невисокою вологістю відмінно підійде соснова дошка. Такий вид обшивки на сьогоднішній день є найбільш затребуваним і економічним. Краща вагонка в баню виготовляється з вільхи, липи. Ці породи дерев прекрасно поводяться в умовах 100% вологості і сильного спека. Для зовнішньої обробки найчастіше використовують оздоблювальну дошку з модрини. Вона витримує екстремальні температури, надмірну вологість, не схильна до гниття і має підвищену вогнестійкість (в порівнянні з іншими породами дерев). Наразі вагонка ціна якої не є високою займає лідируючу позицію на ринку матеріалів з дерева.

Одним із лідируючих магазинів товарів з дерева є данвер, у ньому ви зможете знайти багато матеріалів для обробки приміщень деревом, як ззовні так і у самому приміщенні. Приємна ціна, висока якість, хороший сервіс, робить даний магазин лідером на українському ринку.