Мікрокредитування – це прекрасна можливість отримати грошові кошти тоді, коли в цьому є гостра необхідність. Так само, часто погана кредитна історія складається не з вини позичальника, однак, вона заважає в подальшому отримати кредит на ті, чи інші потреби – мікрозайм – прекрасне рішення даної проблеми. Крім того, мікрокредитування надзвичайно поширене в середовищі підприємців. Невеликі кредитні установи пропонують додаткові послуги для своїх клієнтів – наприклад, можливість оформлення позики через інтернет. На сайті sgroshi можна відправити заявку на невелику позику, яка буде оперативно оброблена співробітником.

Незважаючи на легкість отримання грошей з допомогою мікропозик, до цього процесу, так само як і отримання банківського кредиту слід ставитися дуже серйозно. Тільки в цьому випадку, мікрозайм стане дієвим засобом швидкої грошової допомоги, а не ще однією фінансовою проблемою.

Всім потенційним клієнтам мікрофінансових установ слід пам'ятати і про мінуси мікрокредитів, які, в деяких випадках, можуть звести нанівець всі позитивні сторони даного явища. Про що ж слід знати, звертаючись за отриманням мікрокредиту:

-грошова сума, що видається за даним видом кредиту, як правило, невелика. Тому, звертаючись до організації, слід передусім з'ясувати, який максимальний позика може видати ця організація.

-строк повернення виданих коштів теж невеликий – від декількох тижнів до місяця (іноді – півроку). Визначаючись з термінами повернення кредиту, надзвичайно важливо з'ясувати для себе порядок і терміни повернення грошових коштів, оскільки прострочення платежів, в даному випадку, так само як і в ситуації з банківським кредитом, чреваті сплатою пені та застосування різних штрафних санкцій. Зазвичай мікрокредити повертаються або частинами – в строго встановлені терміни, або цілком всю суму з відсотками в кінці терміну кредитування.

-відсотки, що сплачуються за користування мікрокредитами, великі і можуть складати від 3% в тиждень. Ця величина, в порівнянні з відсотками за банківськими кредитами, істотна, але, враховуючи невеликий термін, на який видаються позики, вона виглядає цілком прийнятною.

-на відміну від договорів банківського кредитування, в яких банк зобов'язаний вказати остаточну суму (разом з відсотками), що підлягає поверненню, у договорах на отримання мікропозик, дана величина вказується не завжди. Тому, клієнти, часом, не знають, скільки ж у підсумку вони повинні будуть повернути даної організації.

- мікрофінансовій організації надано право стягувати в судовому порядку з залученням колекторних агентств), грошові кошти з недобросовісних позичальників. Таким чином, наслідки несплати (несвоєчасної сплати) встановлених платежів, аналогічні банківським.