Процес пакування надзвичайно важливий для виробництва продукції. Від нього залежить цілісність товару та його якість. Для правильного налаштування цього процесу на підприємстві потрібне розуміння та аналіз виробничих процесів. Це дозволить правильно  підібрати необхідне обладнання та пакувальний матеріал, налаштувати пакувальну лінію та правильно задіяти необхідні ресурси. 

 

Процес пакування може складатися з різних етапів (залежно від особливостей продукції). Сучасні технології дозволяють ефективно оптимізувати фінальну стадію виробництва, збільшити продуктивність та зменшити витрати. Це дає можливість компаніям підтримувати потрібний рівень конкурентоспроможності та отримувати стабільний результат, дотримуючись вимог до пакування. 

Які налаштування пакувальної лінії потрібні для отримання максимально вигідного результату? 

Пакувальні матеріали та обладнання

 

Одні з основних елементів для пакування — це матеріали та обладнання. Правильний вибір дозволить компанії якісно працювати на необхідному рівні автоматизації  та зменшити кількість відходів. Перехід з ручного пакування на напівавтоматичне чи повністю автоматичне потребує певних знань та технологій. Рекомендується обов'язково проконсультуватися з фахівцями та довірити вибір та встановлення лінії кваліфікованим спеціалістам. 

 

Після вибору, встановлення та налаштування обладнання підбирається необхідний матеріал з урахуванням усіх потреб виробництва. Після успішних тестувань вдалі робочі програми зберігаються, і персонал проходить необхідне навчання для безпечної взаємодії з пакувальними системами. 

 

При виборі пакувальних матеріалів та обладнання рекомендується звертати увагу на перевірені та надійні рішення, які вже зарекомендували себе на ринку. 

Оптимізація витрат та переваги сучасних рішень для бізнесу

В Україні виробництва здебільшого прагнуть не тільки підвищити рівень автоматизації та продуктивності, але й значно зекономити на використанні пакувального матеріалу. Це можливо завдяки гнучким рішенням та правильному налаштуванню програм. 

 

Використання стретч-плівок з високим рівнем престретчу та моторизованої каретки дозволяє отримати економію до 45 % (залежно від виду упаковки). Використання автоматичних термозбіжних систем чи флоупак-машин з правильними конфігураціями дозволить мінімізувати кількість браку та чітко розподілити матеріал. Для отримання кращих результатів проводиться тестування та обирається найбільш підходяща програма. 

 

Довіряйте налаштування обладнання лише професіоналам та дбайте про правила безпеки під час роботи. Це дозволить отримати необхідний результат та вивести своє виробництво на більш успішний рівень.