цікаві еротичні подарунки для партнера

Стосунки в парі важливо підтримувати, даруючи одне одному яскраві емоції та насолоду в ліжку. Рутина поступово може знищити те, що партнери будували роками в відносинах. Зробити стосунки різноманітними допоможуть цікаві подарунки. Передусім мова йде про пікантні речі з секс-крамниці. До асортименту належать не лише вібратори, білизна й гель-лубриканти. Відомі бренди пропонують цікаві еротичні подарунки для партнера й партнерки. Можна вибрати речі, що поєднують оригінальність і здатність дарувати незабутні відчуття. Пропонуємо розглянути незвичайні подарунки із сексшопу детально. Готувати сюрпризи з еротичним присмаком необов’язково лише на День закоханих або річницю стосунків. Подарунок може бути й без приводу. Від цього він стає не менш цікавим і таким, що інтригує.

Як зробити подарунок з сексшопу незабутнім

романтичні сюрпризи із сексшопу

Передусім потрібно дізнатися, про що мріє кохана людина. Не варто запитувати, які саме романтичні сюрпризи із сексшопу викличуть приємне здивування й бажання негайно скористатися подарунком разом. Важливо лише знати про потреби в тілесних насолодах і вподобання в ліжку. Поради для покупки подарунків у сексшопі:

  • Вибирайте лише перевірену інтим-крамницю. На сайті candorplace.com представлений широкий асортимент брендованих секс-іграшок. Тут неодмінно можна знайти товари за категоріями та вподобаннями. Якщо бажаєте зробити цікавий подарунок дівчині, можна вибрати еротичний набір на будь-який смак. Зазвичай він містить гель-лубрикант, маленьку секс-іграшку й деякі привабливі аксесуари. Кейс-косметичка допоможе приховати вміст від цікавих поглядів сторонніх. Також жінкам купують різноманітні вібратори й стимулятори. Чоловікам зазвичай вибирають високотехнологічні мастурбатори, гель-мастила, презервативи з різноманітними ефектами.

  • Не соромтесь звертатися за допомогою до менеджера. Співробітник інтим-крамниці розповість, як зробити подарунок з сексшопу незабутнім, враховуючи побажання. Менеджер якісного магазину добре орієнтується в асортименті. Тому може надати необхідну допомогу під час вибору секс-іграшок. Інтим і тілесність — невіддільні частини повсякденного життя дорослих людей. Тому вони не мають бути приводом для сорому.

  • Звертайте увагу на опис. Найкращі подарунки для інтимного життя купують з урахуванням функцій та особливостей. У характеристиках завжди можна знайти все про особливості роботи девайсів. Також доступна інформація про те, кому саме підходить та чи інша секс-іграшка. Наприклад, можна купити подвійний фалоімітатор для одночасного вагінального та анального проникнення. Таку іграшку застосовують під час парного сексу й мастурбації.

Потреби кожної людини в сексі індивідуальні. Це слід враховувати, розмірковуючи, як вибрати подарунок у сексшопі.

Підбірка ідей

Найкращі подарунки для інтимного життя

Пропонуємо вашій увазі ТОП 5 інтригуючих подарунків для коханої та коханого. Що можна купити:

  • Вібратор. Фалоімітатори купити з додатковими функціями від Candor Place, вони  підійдуть для сексу в парі та мастурбації.

  • Лубрикант. Можна вибрати гель-змазку з особливим ефектом, наприклад, натуральним ароматом або зігріванням.

  • Секс-іграшки для інтиму на відстані. Дистанційни й інтим наповниться яскравими почуттями, якщо застосовувати девайси, якими можна користуватися на відстані. Працюють такі іграшки через додаток у смартфоні. На відстані можна керувати задоволенням партнера або партнерки. Це допоможе зберегти пристрасні стосунки й реалізувати сміливі фантазії у парі.

  • Набір для БДСМ. Якщо пара практикує такий досвід, новенький набір стане відмінним сюрпризом.

  • Іграшки для анального сексу. Подарують новий чуттєвий досвід.

Важливо не відмовляти собі в реалізації сміливих ідей.

Табу щодо еротичних подарунків

Сюрприз не має ображати почуття коханої людини й примушувати її до експериментів у ліжку, що категорично не до вподоби. Якщо немає впевненості в тому, що сюрприз сподобається, слід краще з’ясувати індивідуальні потреби коханої людини. Не слід використовувати досвід з минулих стосунків. Кожна людина має особисті вподобання, пов’язані з сексом.