Правильно організоване освітлення виробничих приміщень забезпечить не лише комфортні умови праці для співробітників, але й допоможе суттєво заощадити на електроенергії, що більш ніж актуально у наш час. При порівнянні світильників різного типу, беззаперечними лідерами є світлодіодні світильники. LED-лампи повністю екологічні, не потребують спеціальної утилізації, забезпечують високий рівень передачі кольорів та дозволяють економити на енерговитратах. Їх компактні розміри та стильний дизайн дозволять стати прикрасою любого приміщення та бути вмонтованими навіть у тяжко доступних місцях.

Переваги світлодіодних світильників для виробничих приміщень

1. Економія. Завдяки високій світловій ефективності (клас А+) світлодіодні світильники дають змогу суттєво економити на енергоносіях та раціонально використовувати електроенергію підприємством. Проілюструймо це твердження на прикладі. Так, середнє співвідношення світлового потоку до спожитої енергії у лампи розжарювання — 13 лм/Вт, у люмінесцентної лампи — 40-70 лм/Вт, а у LED-лампи — 100 лм/Вт. Звичайно, коштують діоди дещо дорожче, ніж інші типи ламп, але вже за декілька місяців використання вони повністю окуплять переобладнання виробничого приміщення.

2. Комфортне та безпечне освітлення. Світлодіодні світильники видають потік світла, максимально наближений до природнього. Відсутнє мерехтіння та викривлення передачі відтінків кольорів. Такий потік світла не втомлює зір навіть в умовах тривалого виробничого процесу.

3. Турбота про обладнання та майно. Спектр світлодіодних світильників не містить ультрафіолету, а значить, відсутнє вигорання тканин, пластика та фарби. Це вкрай важливо для деяких виробничих приміщень, наприклад, для швейної фабрики одягу, виготовлення меблів, декору, творів мистецтва.

4. Надійність, довговічність, простота обслуговування. Мінімальний термін роботи світлодіодів — 40 000 годин. Навіть при постійному використанні вони не псуються, не перегоряють, практично не нагріваються та не потребують жодного технічного обслуговування. Їх можна використовувати у напружених виробничих умовах та при значних коливаннях температурного режиму.

5. Високий рівень кольоропередачі: Ra>80.

Висновок лише один: світлодіодні світильники — це освітлення майбутнього, що допоможе раціонально використовувати ресурси підприємства. На сайті http://vtnled.com/virobniche-osvitlennya про освітлення виробничих приміщень Ви можете почитати детальніше з конкретними розрахунками, що підтверджують ефективність LED-ламп.