Стабільне і надійне живлення електроприладів і систем можна забезпечити використовуючи потужний акумуляторний блок. Оптимальним варіантом є літієві акумулятори, що відрізняються високою щільністю потужності, відсутністю «ефекту пам’яті», невеликою вагою і габаритами, а також доступною ціною.

Український виробник AKKB пропонує потужну літій-іонну акумуляторну збірку АКБ LG Chem Li-ion-6S-2P-24V-129A, що є універсальним варіантом для вирішення великої кількості задач.

Технічні показники акумуляторного блока LG Chem Li-ion-6S-2P-24v-129A

Ця акумуляторна збірка має номінальну потужність 2.8 kWt і працює із напругою в діапазоні 19.2V – 24.6V, що робить її універсальним приладом для живлення різноманітного обладнання і систем.

Для виготовлення обрано надійні і довговічні літій-іонні акумулятори компанії LG Chem. Цей південно-корейський виробник входить у перелік 5 найкращих виробників акумуляторів світу. Для виробництва використовуються інноваційні технології, що гарантують високу місткість, довговічність акумуляторних елементів, а також відповідність заявленим технічним характеристикам.

Надійний металевий корпус забезпечує захист елементів та безпечність використання збірки. Виробник надає гарантію на 1 рік.

Чому варто купити акумуляторні блоки у AKKB?

В експлуатації акумуляторів найважливішими показниками є: відповідність заявленим характеристикам, їх безпечність і довговічність.

Компанія AKKB – це український виробник, що пропонує великий асортимент акумуляторних збірок з різними технічними параметрами. Акумуляторні збірки, повербанки, інвертори та інше обладнання AKKB має великий попит завдяки:

  • високій якості;
  • тривалому терміну експлуатації;
  • для виготовлення обираються лише найкращі акумулятори від провідних виробників;
  • доступній ціні.

AKKB пропонує великий вибір готових АКБ-збірок, а також виконує індивідуальні замовлення.

Великий досвід гарантує безпечність і ефективність експлуатації акумуляторних блоків. Фахівці компанії також допоможуть у налаштуванні приладів і проведуть детальну консультацію за телефоном.

Акумуляторні збірки AKKB – забезпечать стабільне потужне електроживлення вашого обладнання.