Кожні меблі створені для своєї мети, наприклад, крісло призначене для однієї людини, а на диван може сісти кілька людей, хоча функція у них одна. Так і з вибором комп'ютерного столу. Звичайний стіл не стане комп'ютерним столом після того, як на нього поставили комп'ютер. Вибір комп'ютерного столу має проводитися виключно з числа спеціалізованих комп'ютерних столів. Вибір комп'ютерного столу має ґрунтуватися на: для кожного приміщення його вибирають окремо - то офіс, школа чи будинок.

І так, для початку ви визначаєте мету комп'ютера, потім, де ви його розташувати. Якщо це маленька кімната і мета роботи – виключно інтернет, ігри, то стіл повинен бути малогабаритний. Якщо ж, простір кімнати дозволяє, і Ваша робота за комп'ютером пов'язана з тривалою роботою з паперами, записами, то він повинен бути зручний у всіх відносинах і для письма і для комп'ютера. Комп'ютерний стіл повинен стояти проти світла, так як, прямі промені будуть відображатися на екрані, що ускладнить роботу за комп'ютером.

Перш ніж вибирати стіл на centur.com.ua виміряйте монітор комп'ютера, ці розміри приміряйте на потрібний вам стіл, подивіться, скільки робочого місця вам залишається, чи буде це зручно (залежно від сфери вашої зайнятості).

Комп'ютерний стіл повинен розташовуватися так, щоб його численна провідна система була недоступна для «проходять повз ніг», зручно поставити стіл до стінки, тоді всі дроти будуть уздовж стінки. Випадкове зачіпання проводів може призвести до замикання, або фізичного урону комп'ютера. Тому стіл краще не розташовувати на прохідній частині, особливо біля дверей, тим більше, якщо це офіс. Комп'ютерний стіл не повинен стояти близько до вікна або опалювальних приладів, це шкідливо для техніки.

Практично на всіх комп'ютерних столах передбачена висувна стільниця для клавіатури. Вона зручна, якщо клавіатура невеликих розмірів, не добре падає світло, а також, тим, нею мало хто користується. Для тих, кому це незручно, висувна стільниця легко знімається з рейок, і клавіатура розташовується на столі. Налаштуйте для себе місце розташування системного блоку. Системний блок може знаходитись з лівої або правої сторони, це залежить від вашої робочої руки (правша, лівша), а також, з якої сторони чаші ви будете вставати зі стільця. Зручніше, якщо він буде перебувати на протилежній стороні, і ви не будете його зачіпати. Також системний блок можна поставити під столом, на столі, посередині. В більшості випадків найбільш зручним розташуванням є - на торцевій частині столу посередині, тоді кнопка включення і дисковод будуть на рівні руки, тоді не доведеться весь час нахилятися або привставати для всіх цих процедур.