Побутові обігрівачі є корисними пристроями для забезпечення комфортних умов у квартирах, гаражах, на дачах. Вони стануть у нагоді за несправності системи опалення та як запасний варіант у інших непередбачених обставинах. Щоб вибрати й купити обігрівач, подивіться каталог на сайті інтернет-магазину техніки СторІнЮа. Тут ви точно знайдете модель, яка підійде за всіма вимогами.

Які обігрівачі бувають?

Існує кілька типів обігрівачів, які можна використовувати для підвищення температури повітря в приміщеннях. Ось деякі з найпоширеніших:

  • Масляні — названі так через спосіб роботи: внутрішній нагрівальний елемент підвищує температуру масла або аналогічної рідини, яка циркулює всередині. Пристрій нагрівається й випускає тепло плавно, повільно, що робить його ефективним для підтримання сталої температури в приміщенні. Масляні обігрівачі є тихими в роботі, оскільки не використовують вентилятори для розподілу теплого повітря. Завдяки цьому вони ідеальні для спалень або кабінетів.
  • Тепловентилятори — компактні легкі прилади, що працюють за принципом нагрівання повітря спеціальним елементом і розподілу його в приміщенні завдяки вентилятору. Дають ефект дуже швидко й буквально за кілька хвилин можуть значно підвищити температуру в кімнаті. Серед недоліків — шум під час роботи та низька енергоефективність.
  • Електричні конвектори — використовують обігрівальний елемент (зазвичай спіралі) для нагрівання повітря, яке потім піднімається вгору, охолоджується, опускається нижче й знову нагрівається. Цей процес створює циркуляцію потоків у приміщенні й забезпечує рівномірний обігрів кімнати. Мають компактний дизайн і легко встановлюються будь-де. Працюють тихо й швидко, економічні. Ідеально підходять для невеликих приміщень.

Існують також менш поширені обігрівачі — інфрачервоні, керамічні, теплова гармата та ін.

Важливі моменти під час вибору

Вибір побутового обігрівача залежить від конкретної ситуації, потреб та умов його використання. Зокрема, варто враховувати тип та розмір приміщення, потужність приладу, його енергоефективність, вимоги з безпеки, виділений бюджет, наявність додаткових функцій тощо. Головне — щоб модель забезпечувала комфортну температуру в приміщенні, була безпечною та простою у використанні.