Cечокам'яне захворювання є поширеним порушенням, що провокує серйозні ускладнення, тому своєчасне проведення лікувальних заходів з подрібнення і вилучення конкрементів уберігає пацієнта від небажаних наслідків.

Головною причиною є порушення обміну речовин, в результаті якого в нирках осідають піщинки солі. Згодом вони починають об'єднуватися, утворюючи камені, розміри яких можуть бути абсолютно різними.

При достатньому споживанні води пісок може вимиватися разом з сечею. Але вже великі камені в сечоводах (http://uro.lviv.ua/simptomi-3/), прийшовши в рух, можуть лише спровокувати закупорку сечових проток, що призведе до ще більших ускладнень.

Порушення обміну речовин виникає при неправильній організації харчування, коли переважає смажена, жирна, солона їжа, а також та, яка характеризується великим вмістом білка.

В розділі камені в сечовому міхурі лікування (http://uro.lviv.ua/likuvannya-2/) нашого сайта, ви можете отримати більш докладнішу інформацію про лікування.

Зловживання алкогольними напоями негативно позначається на обміні речовин.

Інфекційні захворювання нирок, внаслідок яких хворі починають безконтрольно приймати велику кількість антибіотиків, погіршують функціонування нирок, відповідно, значно уповільнює метаболічні процеси.

Центр літотрипсії у львові (http://uro.lviv.ua/) пропонує вам швидке та ефективне лікування.

Причини формування каменів у нирках, сечоводі практично схожі один на одного, але природа утворилися конкрементів вельми відрізняється.

Вони можуть бути уратными, оксалатными, фосфатними. Кожен вид таких каменів вимагає різних методів лікування, а також дотримання дієти, що запобігає збільшення розмірів конкрементів.

Нирки відносяться до органів сечовидільної системи, в якій найчастіше утворюються камені, провокують додаткові ускладнення і перешкоджають нормальному функціонуванню органу.