Розглядаючи різні засоби резервного забезпечення теплом квартири чи будинку, варто звернути увагу на популярний варіант автономного теплозабезпечення за допомогою портативного газового нагрівача. Саме такі пристрої від відомого італійського бренду пропонує офіційний постачальник нагрівачів інтернет-магазин ТехноХаус https://technohouse.in.ua/. Інтернет-магазин ТехноХаус є офіційним постачальником газових нагрівальних пристроїв, що можуть використовуватись як основний, резервний вид теплового забезпечення.

Газовий обігрівач Bartolini Zl200 має очевидні переваги у використанні – практичність, портативність, економність. Саме тому він є популярним видом альтернативи централізованому опаленню або електроопаленню житла, комерційних приміщень. Такі нагрівачі працюють від балона з пропаном/бутаном, що під'єднані до нагрівальної системи. Газ спалюється з високою економністю, практично не залишаючи інших газових утворень після спалювання. Тому для роботи потрібне просте провітрювання, а не будівництво витяжної системи.

Вартість отриманого тепла: плюси газового нагрівача

Вартість газу спаленого для отримання тепла для побутових потреб від таких нагрівачів значно менша, ніж дизельного, бензинового пального. Крім того, використовувати бензин/дизель біля житлового приміщення – небезпечно. Якщо порахувати кількість коштів необхідних для запуску електроопалення через генератор, тоді газові пристрої стають дуже вигідними.

Газовий нагрівач застосовує безпечний газ, що використовується десятками років у побутових приміщеннях. Відпрацьована технологія є сертифікованою в Україні, може використовуватись із застереженнями, як побутовий опалювальний пристрій практично у всіх житлових, промислових, комерційних видах споруд.

Використання: проста послідовність дій

У застосуванні нагрівачів використовується інноваційна система розпалювання за допомогою п'єзоелемента. Тобто жодний відкритий вогонь не використовується. Безпечність гарантована також пальником з нержавіючої сталі.

Для правильного використання слід забезпечити просту послідовність дій:

  • відкриття газового вентилю;
  • включення п'єзозапалювального режиму;
  • перемикання у номінальне споживання із пальником;
  • регуляція потужності, а за потреби – вимкнення.

Такі маніпуляції, повторені декілька разів, легко запам'ятовуються. Вони нескладні у виконанні.

Для обслуговування найскладнішою процедурою є приєднання нового заправленого балону з газом та необхідність його транспортування. Проте і тут все продумано до дрібниць. Вага газу у балоні – не більше 11 кг. Тому підняти, встановити його може звичайна доросла людина.