Цілковитий успіх, який останнім часом демонструють криптовалюти, заслуговує окремих оплесків. Зокрема, Кардано, що з’явилася ще у 2017 році, б’є рекорди по багатьох пунктам, в тому числі й по зростанню цін. Тож, навколо ADA відбувається повноцінний “бум”.

Засновником платформи є Ч. Хоскінсон, який брав участь у впровадженні Ефіруму. Це децентралізована монета, що має відкритий вихідний код та хороший захист. Також, цей Блокчейн використовує більш потужний метод підтвердження транзакцій, ніж популярні Біткойн та Ефір. Тобто, щоб інвестувати у Кардано, є сенс залучити найкращі ігрові автомати, які допоможуть заробити на початковий внесок.

Сьогодні, у ринковому обігу залучено приблизно 33 млрд токенів Cardano (це близько 75% від загального обороту). Також, мережа працює на базі Ouroboros, що забезпечує залученість всіх власників токена. Таким чином, ADA є перспективним активом з безпечним протоколом.

Дещо про переваги та перспективи Кардано

Люди, обізнані у криптоіндустрії, сприймають Cardano у якості токена з великими можливостями та потенційними плюсами. Щодо загальної мети токена - це вирішення глобальних викликів за допомогою передових технологій. Тож, серед визначних тенденцій ADA слід відзначити:

  • Всередині екосистеми можуть залучатися різні смарт-контракти та софт;
  • Наявність можливості застосування децентралізованих додатків та створення НФТ;
  • Інтегровані програми DeFi кількома мовами для Кардано;
  • Можливість самоврядування та прозорість для всіх членів мережі;
  • Винагороди за тривале утримання активів у цих токенах.

Щодо перспектив, Ада може збільшитися у ціні приблизно до 0.50 - 1.42 долари за наступні 2-3 роки. Але, ринкова вартість може коливатися, а різні експерти у галузі - робити хибні висновки. Тож, щоб перевірити ліквідність монети, варто спробувати її купівлю та зберігання.

Використати Cardano можливо у купівлі-продажі або стейкінгу. Також, заробляти винагороди можливо за участі в опитуваннях щодо розвитку монети. При цьому, екосистема платежів невпинно розвивається, збільшуючи попит на транзакції та обмін Кардано.

Детальніше про екосистему ADA

Висока швидкість та захищеність переказів - це головні ознаки середовища, у якому мешкає криптовалюта Cardano. Вона є високотехнологічною платформою, де можливе використання різних фінансових програм. Їх можуть запускати приватні особи та великі корпорації по всьому світу.

Тут існує вірогідність застосування децентралізованих послуг, що позбавлені контролю з боку сторонніх осіб. Тож, це перший у своєму роді проєкт, який побудований інженерами для критично важливих систем, на кшталт аерокосмічної або банківської галузей. Ці нюанси впливають на подальший розвиток екосистеми.

Наприклад, нещодавно Кардано запустила кінцеву версію проєкту, який працює з контрактами trac (Alonzo White). Також, за останні роки, ADA встигла поспівпрацювати з багатьма компаніями у сенсі розробки сумісних проєктів. До прикладу, у 2020 році, разом з IOHK, Кардано розробила проєкт Catalyst, що має на меті пришвидшити інновації спільноти та розвиток управління мережами.