Зараз важко знайти людину, яка не чула б про вейперів та нову культуру. Викурювання електронних сигарет з їхніми парами диму та неперевершеними ароматами стало справжнім мистецтвом. Проте в інтернеті можна знайти чимало інформації про шкідливий вплив на організм людини, наявність побічних реакцій від процесу. Спробуємо розібратися та розвінчати популярні міфи.

Найпоширеніші небилиці про вейпінг

Вейпінг - відносно нове заняття, яке потребує роз'яснення. Серед курців зі стажем є люди, які бажають перейти на безпечний вид куріння. Саме неправдива інформація в інтернеті зупиняє їх. Вони продовжують наносити шкоду своєму організмові. Багато небилиць про електронні сигарети викликають сміх у досвідчених вейперів і страх у малодосвідчених. Щоб розвінчати дезінформацію, розберемо 5 найпоширеніших міфів:

1. Жижи для пода містять нікотин. Даний вид паління приносить аналогічну шкоду, як справжні цигарки. Останні містять у своєму складі тютюн. Коли він згорає виділяється тисячі хімічних речовин. Вони утворюють смоли та чадний газ. В електронних сигаретах утворюється пара без цих речовин. Рівень нікотину в заправках кожен регулює залежно від своїх потреб. У вейперів є вибір: можна купить жидкость на солевом никотине або без нього. Королівська медична спільнота підтверджує, що електронні сигарети безпечніші на 95%. Вплив цигарок на організм людини в рази більший.

2. Люди, що знаходяться поблизу, отримують свою дозу нікотину від електронних сигарет. У світі багато країн заборонили займатися вейпінгом у громадських місцях. У 2018 році цей міф вдалося розвінчати. Дослідження РНЕ не виявили ніякого впливу електронного пару на організм сторонніх людей.

3. З паління важко переключитися на вейпінг. Цей міф легко розвінчати. Навіть затятим курцям з багаторічним стажем вдалося відмовитися від куріння цигарок. Про це свідчать багаточисленні відгуки в мережі інтернета. Спосіб переходу простий. Куплена рідина на сольовому нікотині повинна містити речовини стільки, скільки її у викурених цигарках. Потім поступового рівень знижувати.

4. Четвертий міф говорить, що паріння електронних сигарет людьми без стажу, призведе до паління цигарок у майбутньому. Багаточисленні дослідження спростовують даний факт

5. Існує думка, що вся продукція для вейпінга не проходить відповідного контролю. Це твердження помилкове. Спеціально створені організації перевіряють товари відповідно стандартам якості.

Щоб купити все необхідне для вейпа, дивись посилання.