Як вибрати міжкімнатні двері, якщо через величезну кількість цікавих варіантів дуже легко розгубитися? Адже у дверях представлених виробниками великим спектром в різних дизайнерських напрямках враховані всі актуальні напрямки інтер'єрного дизайну. З урахуванням того, що в каталозі міжкімнатних дверей від компанії DveRoMan у Києві представлена величезна кількість стильних та сучасних моделей – починати вибір можна сміливо саме з дизайну дверей. Адже двері міжкімнатні не лише дозволяють створити відчуття «особистого простору» та візуально розділити приміщення, але і є стильним доповненням до загального стилю інтер'єру квартири чи будинку.
З чого почати вибір міжкімнатних дверей
Головним чином усі міжкімнатні двері відрізняються:
-
конструкцією;
-
та використовуваними матеріалами.
За конструкцією двері бувають:
-
каркасно-стільникові;
-
каркасно-щитові;
-
фільончасті;
-
царгові;
-
двері-гармошки;
-
розкладні;
-
розсувні.
Погодьтеся, простий перелік видів конструкції вам ні про що не говорить і навряд чи допоможе зрозуміти як правильно вибрати міжкімнатні дерев’яні двері. Тому вам достатньо всього-на-всього розібратися в головних особливостях цих конструкцій та матеріалах - і вибір буде очевидний.
Каркасно-стільникові та каркасно-щитові міжкімнатні двері є найдешевшими – ці двері складаються з дерев'яного соснового бруса, внутрішня порожнина дверей заповнена гофрокартоном. По обидва боки приклеєний лист МДФ панелі з малюнком або без нього. Цей тип дверей має слабку ударостійкість й недостатню звукоізоляцію. Говорячи простіше - це найдешевший вид дверей з найпростішими характеристиками, проте має величезний попит серед споживачів.
Фільончасті двері складаються з декількох елементів - внутрішньої фільонки та рами. Такий підхід додає дверям декоративності та дозволяє виробникам виготовляти всілякі варіанти комбінацій рами та внутрішньої частини дверей. Найкраще така конструкція підходить для виготовлення міжкімнатних дверей класичного стильового спрямування.
Царгові двері мають з'єднання поперечних внутрішніх планок і двох бічних частин рами дверей. Таке рішення часто використовується в сучасних інтер'єрах. Особливістю конструкції царгових дверей є їхня легкість розбирання, що ніяк не впливає на їхню міцність та довговічність. У більшості випадків царгові двері виготовляються з МДФ з використанням елементів з масиву.
Двері-гармошки складаються із з'єднаних одна з одною ПВХ панелей, що імітують структуру дерева. Такі двері складаються при їх відкритті в один бік. До цього типу дверей відносяться також й розкладні двері, що відрізняються від звичайних «гармошок» тим, що відкриваються в обидва боки.
Розсувні міжкімнатні двері – це двері, що відчиняються як у шафах-купе. Така конструкція дозволяє значно економити місце кімнати, оскільки двері при відкритті переміщаються вздовж стіни. При цьому зверніть увагу, що розсувними можна зробити практично будь-які міжкімнатні двері.
З чого робляться міжкімнатні двері
Як матеріали для виготовлення міжкімнатних дверей використовуються МДФ, масив (натуральне дерево), або комбінації МДФ та масиву. Використання МДФ для міжкімнатних дверей завжди має конкретний практичний зміст – це дозволяє нейтралізувати сезонні коливання ширини дверей, що виникають внаслідок впливу змін вологості та температури.
Зрозуміло, найдорожчі міжкімнатні двері – двері з масиву. Така натуральна класика завжди буде затребуваною та актуальною серед поціновувачів натурального дерева. Однак більшість клієнтів все частіше схиляються до сучасного європейського стилю та стилю «хай-тек».