Багато власників звертаються в першу ж ветклініку, що трапилася. Коли ваш вихованець захворів, виникає питання – як вибрати ветеринарну клініку чи лікаря. В екстрених ситуаціях (кровотеча, отруєння, напади епілепсії тощо) ви повезете свого улюбленця в будь-яку найближчу клініку – і це буде правильним рішенням. В даному випадку немає часу розумітися на характеристиці даного закладу, адже важлива кожна хвилина. Як буде надано допомогу та які будуть наслідки, звичайно, невідомо.

Щоб уникнути цього, присвятіть деякий час на вивчення ветеринарних клінік заздалегідь - це позбавить вас від страху та невизначеності в складній ситуації, а також дасть можливість більш усвідомлено вибрати лікувальний заклад або ветеринарного лікаря для планових прийомів та оперативних втручань надалі. Лікування тварин в Києві за американськими стандартами пропонує
ветклініка Позняки, де можна записатися на прийом заздалегідь або отримати консультацію.

Вибираємо ветеринарну клініку

1.     Режим роботи та розташування ветклініки
Ідеальний варіант - це лікувальна установа у вашому районі, на шляху до якої ніколи немає автомобільних пробок. Немає сенсу вибирати ветклініку в 5 км від вас.
Якщо в цілодобовій клініці вночі залишаються чергувати тільки помічники, то при екстрених ситуаціях толку буде мало, а от якщо на нічному чергуванні ветеринарний лікар, то це непоганий варіант.

2.     Документація
У будь-якій ветклініці має бути книга відгуків, сертифікати та дозволи на право надання ветеринарних послуг, у тому числі й на проведення вакцинації від сказу. Іноді ксерокопію таких документів вивішують у куточку споживача, але якщо в клініці мало місця, то зазвичай там розміщують більш актуальну інформацію для власників.

3.     Кількість ветеринарних лікарів
Якщо в штаті всього два-три лікарі, то ця ветклініка нещодавно відкрилася, або з якихось причин не має великої прохідності. До того ж малий колектив має на увазі часті виходи співробітників на чергування, що зазвичай призводить до втоми лікарів. Іноді в таких лікувальних закладах ще немає асистентів, тому лікар змушений робити все, а це погіршує якість його основної роботи. Якщо у ветклініці понад чотири ветеринарні лікарі та два асистенти, такий варіант вже хороший для розгляду.

Спеціалізація

Якщо в клініці немає лікарів-фахівців (терапевт, хірург, кардіолог, нефролог, дерматолог та ін.), а в штаті тільки лікар загального профілю, то звертатися до такої ветклініки бажано лише для профілактичних процедур (вакцинація, чищення вух, обрізка пазурів, профілактична здача аналізів) та в екстрених ситуаціях.