Володар садової ділянки, в першу чергу, має подбати про організацію зони для відпочинку і спокійного проведення довгоочікуваного дозвілля. Безумовно, будь-яка земельна ділянка вимагає ретельного і регулярного догляду за деревами і рослинами, однак відпочити в тіні розкішних дерев хочеться кожному і завжди. Для цього незамінним елементом на ділянці стане комплект садових меблів, який буде повністю гармоніювати з навколишнім середовищем.

Зазвичай, дачні меблі роблять з простих матеріалів, які в змозі витримувати негативний вплив атмосферних впливів і опадів. І тому будь-який власник заміського будинку одного разу задається питанням — з якого матеріалу обрати меблі для своєї ділянки?

Плетені меблі купити з ротангу знову – означає зробити правильний вибір. Ажурні переплетіння надають садового декору затишну і сільську атмосферу, позитивно впливає на настрій людини. Як ми знаємо, у виробництві плетених меблів використовуються вербові прути або ж ротанг. Його ефективно замінюють також штучним ротангом, який виробляється з синтетичних пластикових ниток. Такі садові меблі — диван та крісло з ротангу, зроблені на основі штучних матеріалів, нічим не відрізняється від натуральної і не вимагає спеціального догляду. Вони володіють високими характеристиками міцності і не б'ють по гаманцю. Якщо ви вирішили придбати меблі з ротангу для оселі, тоді варто обирати натуральний ротанг.

Крісла з ротангу можна помістити у вітальню разом із симпатичним плетений диванчик, який за кольором і формою буде гармонійно вписуватися в «дачний» інтер'єр. Таким чином, навіть у великому місті, де деколи складно відшукати хоча б «шматочок» зеленої галявини або лісу, можна без особливих зусиль створити милу багатьом атмосферу села і заміського маєтку.

Шафа з використанням елементів ротанга – ще одне дуже практичне і стильне рішення для сучасної вітальні. Виглядають меблі дуже презентабельно, так що господарі можуть продемонструвати своїм гостям непогане почуття дизайнерського смаку.

З точки зору самої конструкції, плетені меблі підрозділяється на дві групи — плетені частково і повністю. Останній варіант цілком виготовляється з одного і того ж матеріалу. У випадку з натуральними меблями з ротанга, несучі елементи плетуться з товстих ліан, а другорядні — з тонких стебел. Завдяки їм можна отримати надійні каркаси і навісні деталі. В процесі часткового плетіння для виготовлення каркаса застосовується дерево або метал. Саме до них згодом кріпляться плетені деталі.