Якщо ви зараз читаєте цю статтю, значить ви шукаєте кухонний гарнітур. Кожному покупцю хочеться купити кухню недорого та щоб вона була максимально зручною, місткою, багатофункціональною. Але які кухонні комплекти краще – готові чи ті, що виконані на замовлення? Це залежить від декількох факторів.

Готові комплекти та їх особливості

Готовий гарнітур на кухню підходить тим, хто не любить фантазувати та створювати індивідуальний проект меблів. Або якщо ви просто не маєте часу на самостійне проведення точних замірів, підбором необхідних секцій, вибору стилю, забарвлення та комплектації гарнітуру – купити кухню готового типу – ідеальний варіант.

Такі комплекти вже продумали за вас дизайнери меблів, вони зробили заміри на стандартні елементи гарнітуру та намагалися якомога зручніше розкомпонувати усі блоки і секції. Вам залишається тільки підібрати в нашому каталозі відповідний товар.

Усі готові кухні складаються з окремих елементів – верхніх та нижніх блоків, робочої поверхні. В стандартному гарнітурі не має змоги виключити якийсь елемент або змінити порядок кріплення секцій. Тому обираючи готовий варіант придивиться до своїх стін. Чи не мають вони виступів, ніш, нерівностей, округлих ліній, що будуть заважати розташуванню блоків на стіні. Якщо щось з вищенаведеного присутнє, то краще буде замовити модульні окремі секції або купити кухню недорого, виготовлену за індивідуальним замовленням.

Готові комплекти кутової форми найчастіше встановлюють у невеличких приміщеннях, а сам гарнітур розташовують вздовж двох або трьох стін. А прямі вироби навпаки більш розповсюджені у кухнях з достатньою квадратурою. Хоча є і винятки. Все залежить від особливостей кімнати та побажань покупця.

До комплектації деяких гарнітурів, розрахованих на велику площу кухні, входять також стіл, стільці, барна стійка та додаткові тумби або робочі поверхні.

Кухні на замовлення

Ви можете подивитися усі моделі гарнітурів на нашому сайті, взяти від них найкраще та залишити заявку менеджерам магазину з побажаннями щодо проекту своєї кухні. Навіть якщо вам не вистачає фантазії або сміливості для втілення своїх ідей, наші фахівці зроблять це за вас. Надайте їм тільки усі необхідні розміри та обговоріть з ними свої побажання стосовно експлуатації гарнітуру.

Де купити кухонний гарнітур?

Наш інтернет-магазин пропонує до вашої уваги великий вибір моделей – від класичних до найсміливіших варіантів, від бюджетних кухонь до комплектів преміум-класу, від світлих, ніжних тонів до яскравих, барвистих відтінків.

Хочеться зауважити, що уся наша продукція виготовлена виключно з високоякісних матеріалів з використанням сучасних технологій. Отже, ви можете не перейматися, що куплений товар через деякий час стане непридатним.

Ми реалізуємо кухонні меблі в готових комплектах та за індивідуальним замовленням за цінами нижче ринкових. У нас – тільки першокласна продукція від виробника з бездоганною репутацією.

Також підкреслюємо, що ми можемо доставити продукцію майже в будь-яку точку України, прямо до вашої домівки.

Як купити товар, що сподобався? Треба залишити онлайн-заявку та наші менеджери зв’яжуться з вами для обговорення деталей замовлення.