Топ причин купити iPhone 13 міні

купити iPhone 13 міні

Щорічно восени найвідоміша американська технологічна компанія Apple тішить нас своїми новинками смартфонів. Цьогоріч була представлена чергова 13 лінійка флагманських телефонів - iPhone 13 mini, iPhone 13, iPhone 13 Pro та iPhone 13 Pro Max. Хочемо розглянути саме новенького малюка - Apple iPhone 13 mini 2021. 

Приємно дивитися, що в сучасному світі ще випускаються смартфони без жаги гігантизму, які створені для використання в одній руці та є дуже зручними.

Уявіть собі власний ідеальний смартфон. В ньому точно повинен бути потужний процесор та яскравий дисплей. Обов'язково камера, яка взмозі зробити гарні фото та захоплюючі відео. Також важливою є автономність, хто хоче заряджати власний телефон кожні дві години? Всі ці позитивні якості втілені в iPhone 13 mini.

Тож, перейдемо до топу причин.

1. Зручно користуватися однією рукою і легко носити із собою.

Якщо душа лежить до компактних пристроїв, обирайте iPhone 13 Mini (діагональ 5,4 дюйма). Він дуже мобільний і легко міститься в кишені, сумці або клатчі. Їм зручно користуватися однією рукою навіть на ходу. Смартфон зручно лягає в руку, при цьому великий палець дістає всіх кутів дисплея. Незважаючи на габарити, смартфон виглядає стильно та статусно.

 2. Найпросунутіша система з двома камерами в iPhone.

Головна візуальна відмінність iPhone 13 від інших смартфонів Apple – це модуль камери. Тепер об'єктиви розташовані не вертикально, а діагоналі. Це одразу виділяє нову модель.Ширококутна камера стала більшою і вловлює на 47% більше світла.  Це дозволяє зменшити шум та отримати якісні, деталізовані фото та відео навіть при слабкому освітленні. Камера в iPhone 13 і 13 Mini може похвалитися системою оптичної стабілізації зі зсувом датчика: раніше ця функція була лише у флагманському iPhone 12 Pro Max.  Тепер ви можете знімати хоч на бігу, хоч на льоту – ваші фото та відео будуть плавними та чіткими.

3.Режим «Кіноефект» з яким ми можемо відчути себе режисером.

Новий кінематографічний режим здатний перетворити будь-який ролик на блокбастер.  Він визначає обличчя, об'єкти в кадрі та автоматично змінює фокус під час їхнього руху.  А ще додає різкості, глибини.  Усі ці параметри можна відредагувати після зйомки у програмах «Фото» та iMovie.

Ще одне нововведення камери iPhone 13 - фотографічні стилі.  Це серія налаштувань, які тонко редагують кольори кадру, не змінюючи відтінків шкіри та неба.

купити iPhone 13 міні

Усередині 13 Mini стоїть новий процесор A15 Bionic. Він забезпечує високу продуктивність за помірного енергоспоживання. Підсумок – програми працюють без лагів та зависань.  Графічний процесор із чотирма ядрами гарантує реалістичність, плавність та швидкодію картинки в іграх та додатках.

Завдяки можливостям А15 Bionic iPhone 13 залишиться актуальним смартфоном ще щонайменше кілька років.

5. Працюють цілий день без заряджання.

Нові iPhone працюють довше, ніж будь-які інші смартфони Apple. Ви зможете активно користуватися ними протягом усього дня та не думати про пошуки розетки.  Наприклад, iPhone 13 «живе» до 2,5 годин довше, ніж iPhone 12. А iPhone 13 Mini – до 1,5 годин довше, ніж iPhone 12 Mini.

 6. Дисплей не бликує навіть при яскравому сонці.

Лінійка iPhone 13 оснащена яскравими OLED-дисплеями із високою щільністю пікселів. Тому смартфони зручно користуватися навіть під яскравим сонцем. Текст залишається чітким, зображення – соковитими, а відео – неймовірно реалістичними. Олеофобне покриття екрана відштовхує краплі вологи, частинки косметики, бруду та жиру.  Тому він менше брудниться навіть при найактивнішому використанні.

7. Широка та приємна кольорова гама, що включає в себе такі кольори: червоний, рожевий, синій, темна ніч та сяюча зірка.

купити iPhone 13 міні