Принцип отримав свою назву на честь вченого з Франції, на ім'я Жан Лерон Д'аламбер, який є автором численних праць у сфері філософії, фізики. Його стратегія виходить з закону рівноваги. Згідно з теорією ймовірностей, з кожною невдачею, шанси на перемогу наступної ставки зростають.
Принципи використання стратегії Д'аламбер
Гравцеві у Слотокінг потрібно поступово збільшувати значення при програші, та зменшувати при виграші.
Порядок дій у процесі гри у слоти виглядає так:
- На першому етапі варто визначитися зі стартовою сумою ставки;
- Її потрібно зменшувати на одиницю, якщо випала виграшна комбінація;
- Варто збільшувати розмір початкової ставки, якщо стався програш;
- Рекомендується знову збільшувати значення ставки, якщо раптом знову не має виграшу.
Говорячи простою мовою, гравець збільшує суму ставок доти, доки не отримає прибуток. Як тільки результат буде досягнутий, можна сміливо завершувати цикл.
Правила ставок за Д'аламбером
Стратегія Д'аламбера передбачає дотримання певних правил:
- Ставки потрібно робити на результати при коефіцієнті, що дорівнює 2.00, або більше. Бажано, щоб його значення перевищувало 3.00, але в такому випадку варто пам'ятати про зростання ймовірності програшу.
- Для першої ставки слід використовувати 1-2% від загальної суми ігрового банку. Якщо гравець має впевненість у собі, ця величина може бути більшою, проте не вище 5%. Надалі відбувається збільшення ставок.
- Стратегія представлена у трьох версіях, кожна з яких має свої позитивні та негативні сторони.
Варто розглянути принцип роботи цієї концепції на практичному прикладі. Припустимо, що ігровий банк передбачає суму 100 умовних одиниць. Як одиниця виступає ставка в 10. Саме на цю величину і відбуватиметься збільшення кожної наступної ставки при програші. У разі втрати грошей, потрібно ставити вже 20 доларів на виграш іншої команди та приблизно схожий коефіцієнт. За невдачі можна вже поставити 30 доларів, щоб була можливість відігратися. Якщо ставка зайде, гравець отримає свої втрачені гроші у сумі 20 доларів та прибуток зверху. Далі він може знову робити ставку, починаючи з 10 умовних одиниць.
Переваги та недоліки системи
Основна перевага аналізованої концепції полягає в низькому рівні ризиків у порівнянні з Мартінгейлом. Якщо чорна смуга не трапиться, і користувач не зіткнеться з великою кількістю програшів одразу, методика принесе дуже солідний дохід. Тим не менш, є у цієї системи певні недоліки:
- поповнення банку відбувається поступово;
- стартовий капітал має бути пристойним;
- доведеться запастися витримкою та терпінням;
- коефіцієнти дуже високі.
Таким чином, як і будь-який інший варіант гри, цей механізм має свої позитивні та негативні сторони.