Дітям особливо важливо бути зацікавленим в процесі здобуття знань для формування позитивних емоцій від навчання. Ігри і яскраві малюнки, інтерактивні матеріали виступають незамінними помічниками батьків та педагогів задля утримання інтересу малечі. Для дітей від дошкільного до підліткового віку видавництво Школа друкує безліч матеріалів, ціна яких приємно здивує поціновувачів якісної літератури і які спрямовані на комплексний розвиток або отримання вузькоспрямованих навичок.

Незвичайну книгу з перекидними малюнками Пори року Федієнко, кандидат педагогічних наук, створив разом із художницею-ілюстратором Мариною Пузиренко для дітей старше двох років із метою:

 • ознайомити дітей із діяльністю людей у різні пори року,
 • показати зміни у неживій і живій природі,
 • збагатити словниковий запас,
 • покращити пам'ять, спостережливість та уважність,
 • навчити відрізняти сезонні явища.

Як користуватися книгою?

Перекидні малюнки потрібно перегортати, щоб порівнювати інформацію на ілюстраціях. Українська мова найкраще підійде для обговорення відмінностей на зображеннях, бо підготує дитину до спілкування з однолітками у дитсадку чи в школі.

Питання, які допоможуть дитині правильно взаємодіяти з малюнками:

 1. Чим займається людина на малюнку у певну пору року?
 2. Які процеси відбулися у навколишньому середовищі при зміні пори року? Якими природними змінами може похвалитися Україна?
 3. Які рослини ти бачиш?
 4. Які тварини зображені? Як називаються їхніх дитинчат?
 5. Хто знаходиться біля, у, недалеко, внизу, під, за, між…тощо?
 6. Які кольори тобі подобаються та яким зображений певний предмет?

На зворотній стороні книги є підказка із прописаними питаннями, якими можуть користуватися дорослі.

Купити «Пори року» — означає подарувати дитині розвагу не на один вечір, адже клапани можна перегортати згори донизу і навпаки, розвивається дрібна моторика рук та уважність до деталей.

Якісний матеріал та яскраві малюнки

Видавництво «Школа» уважно ставиться до наповнення навчальних матеріалів, а також стандартів друку. Сторінки книги мають округлу форму і виготовлені з високоякісного картону, що забезпечує безпеку під час використання книжки дитиною. Кваліфіковані психологи та педагоги ухвалили інформацію та передбачені методи роботи. Пори року для дошкільнят відповідають санітарним нормам.

Талановита художниця Марина Пузиренко, творчості якої немає ціни, зобразила перехід від весни до зими, враховуючи опади, зміни у житті тварин та людей, відповідно до сезону. Малюнки, насичені кольорами, будуть добре зрозумілі малим читачам.

Не відмовляйте собі й малечі в задоволенні корисно провести час, обговорити мальовничі рисунки та відмінності у книзі Пори року для дошкільників. Дитина отримує багато навичок та цікавої інформації про навколишнє середовище, сезонні зміни у природі та діяльності людей. Ознайомитися з нашою продукцією можно за посиланням https://schoolbook.com.ua/