Б'юті-індустрія в Україні стрімко розвивається та модернізується. У зв'язку з цим дедалі популярнішими стали вузькоспеціалізовані послуги, орієнтовані виключно на чоловіків. Все більше представників сильної статі відмовляється від відвідування універсальних перукарень і салонів, все частіше вони стають клієнтами барбершопів. Спеціалізовані заклади для чоловіків радують відвідувачів різноманітністю пропозицій та відмінною якістю обслуговування.

Причини зростання популярності барбершопів

Сучасні чоловіки нарівні з жінками виявляють інтерес до краси, моди, охайної зовнішності. Саме тому зацікавленість  у них викликають спеціалізовані заклади, які готові пропонувати клієнтам якісні та різноманітні послуги. Серед ключових критеріїв, що відрізняють барбершопи від універсальних перукарень, можна виділити:

  • індивідуальний підхід: досвідчений майстер, такий, який працює в GC наприклад, бере до уваги не лише побажання клієнта, але й допомагає у створенні цілісного образу, що відповідає перевагам, стилю одягу, сфері діяльності чоловіка, що прийшов до закладу;
  • високий рівень кваліфікації майстрів: барбери проходять спеціальне навчання, вивчають складні техніки модних стрижок та укладання чоловічого волосся, колористику, регулярно вдосконалюють навички роботи небезпечною бритвою;
  • комплекс послуг із догляду за зовнішністю: клієнт може замовити не лише стрижку, але й зробити укладання вусів та бороди, поголитися, змінити/оновити колір волосся;
  • затишна атмосфера з орієнтиром на цільову аудиторію: заклад відрізняє тематичний інтер'єр, що дозволяє приємно провести час та насолодитись моментом відпочинку від турбот.

Відвідування барбершопу для деяких чоловіків стає своєрідним ритуалом та способом проведення дозвілля. Додає позитиву і той факт, что догляд за волоссям можна поєднувати з приємними розслаблюючими процедурами та масажем.

Вибір на користь барбершопу

Догляд за зовнішністю – необхідність для сучасного чоловіка, зацікавленого в можливості справляти позитивне враження на оточуючих, що вкрай важливо в побудові успішної кар'єри та особистого життя. Бо стильна та акуратна зачіска та охайний зовнішній вигляд багато говорить про якості людини та її ставлення до справи.

Відвідування універсальної перукарні не допоможе у пошуках власного стилю та унікального образу. У цій справі потрібен погляд та допомога професіоналів своєї справи. Майстри-барбери в цьому випадку допоможуть зорієнтуватися в безлічі доступних варіантів стрижок і укладок, дадуть своєчасну пораду, як вибрати найкраще рішення відповідно до поточних цілей та очікувань клієнта.

Робота із зовнішністю потребує використання професійних інструментів та косметичних засобів. Тільки гострі ножиці та бритви дозволяють майстру впевнено працювати над створенням очікуваного образу. Використання брендових шампунів, бальзамів, масок, стайлерів забезпечує досягнення бездоганного результату.

Звичайно, ціна відвідування барбершопа не потішить демократичністю, але з іншого боку, саме вона стане гарантією отримання результату, что перевершить очікування.