Здорова та смачна їжа, якої ніколи не бракує в магазинах – результат праці тисяч людей. Величезний внесок у її приготування вносять фермери, які займаються вирощуванням їстівних рослин. Однак варто знати, що їх діяльність не є першою ланкою у всьому складному ланцюгу виробництва продуктів харчування. Початок цього процесу можна побачити у виробництві насіннєвого матеріалу, якість якого визначає інтернет-магазин насіння овочів.

1. Вибір правильного сорту

Першим кроком у виробництві насіння є вибір правильного сорту. Наприклад, прогресивна селекція сьогодні здатна вирощувати кілька сортів пшениці, а за статистикою їх види постійно вдосконалюються. Найчастіше це пов’язано з їх очищенням, де насіння дуже стійке до хвороб або швидше росте. Тому важливо знати, що для господарств дуже важливо, щоб виробники насіння виводили на ринок нові сорти однотипної продукції. Це дозволяє ідеально підібрати сорт для даного типу ґрунту.

2. Польове відтворення

Другий етап виробництва насіння пов’язаний з вибором правильного місця для плантації. Варто знати, що найбільш якісне насіння отримують з рослин, які будуть рости на підготовлених високоякісних полях. Найчастіше це землі, які останні 2-3 роки не використовувались, наприклад, під зернові культури. У польовому розмноженні також мають значення:

  • використання сучасної агротехніки,
  • постійний контроль за насадженням,
  • захист від хвороб та шкідників.

Кращі виробники для цього використовують спеціальні про екологічні заходи.

3. Очищення, кваліфікація та обробка насіння, а також їх маркування

Третій етап виробництва насіння має велике значення для виведення на ринок збуту продукції найвищої якості. Це включає очищення насіння, їх класифікацію за призначенням та обробку. Варто знати, що ці матеріали не можна відрізнити, наприклад, за високою вологістю, і певні партії відправляються на лабораторні дослідження. Тільки це дозволяє отримати сертифіковану офіційну ідентифікацію насіння. Дана етикетка містить інформацію про вид, сорт, кількість насіння, виробника та схожість. Тож якщо ви керуєте фермою, обирайте хорошого виробника та дистриб’ютора! Ми пропонуємо серед іншого кормовий буряк, кормову капусту, кукурудзу, сорго, злаки, горох, квасолю, редьку, а також овес, пшеницю, жито, гречку, просо, льон.

Нашим пріоритетом є надання продукції тільки найвищої якості. Усе насіння перед продажем проходить ряд спеціалізованих лабораторних досліджень, належним чином очищається, зберігається і потім упаковується.