Якщо ви хочете відкрити власний магазин дитячого одягу, важливо підійти до цього процесу, дотримуючись усіх встановлених правил.

Аналіз ринку

Почати варто з аналізу ринку та магазинів конкурентів. Це дозволить зрозуміти рівень задоволення покупців, особливості сервісу, які товари мають найбільшу популярність. Дослідження дозволить зрозуміти вигідність вкладення своїх коштів у октриті магазину дитячого одягу.

Позиціонування бренду

Необхідно визначитися, яку аудиторію розрахований ваш товар. Ви можете продавати дешевий дитячий одяг, з ідеальним співвідношенням ціна/якість або елітний. Від обраного вами асортименту торгівлі залежить кількість потенційних клієнтів та дохід. Універсальні дитячі магазини повинні давати можливість купівлі товарів з якомога більшої кількості категорій:

  • верхній одяг;

  • шкільна форма;

  • головні убори;

  • сукні;

  • спідниці;

  • футболки;

  • светри і т.д.

Офіційна реєстрація бізнесу

Відповідно до законів України необхідно зареєструвати свій магазин. Виберіть одну з двох основних форм – ФОП або ТОВ. Для малого бізнесу найкращим варіантом буде реєстрація ФОП, оскільки цей спосіб має більш просту звітність та низьке оподаткування.

Вибір постачальника

Перш ніж відкривати торгову точку, укласти договір з виробником дитячого одягу або оптовими постачальниками. Підбираючи постачальника, розглядайте лише варіанти вітчизняних та зарубіжних постачальників із гарним рейтингом.

Інтернет магазин

В епоху інтернету майже кожна торгова точка має власний сайт. Його створення дозволяє зробити покупки у вашому магазині доступними для більшої кількості клієнтів. Оформити сайт необхідно у простій та доступній для покупця формі. Передбачте можливість залишити відгуки на сайті, вони підвищать довіру нових клієнтів до магазину. 


Пам'ятайте, що відповідальний підхід до справи допоможе вам збільшити свої доходи. Дитячий Одяг BabyBaza:
https://www.babybaza.com.ua/uk