Електрошокери Оса давно зарекомендували себе як надійний та ефективний пристрій самозахисту на ринку цивільної нелетальної зброї. Виробники представляють вказаний пристрій у різних моделях. Відповідно, вони мають різноманітну потужність, форму, розмір і ціну. Принцип дії електрошокера Оса полягає в ураженні зловмисника електричним імпульсом різної потужності. Діапазон вказаної потужності може бути різним. Зокрема, від 30 до 150 Ват та більше. Малопотужні електрошокери здатні лише відлякувати собак. А шокери з потужністю від 120 Ват та більше призначені для гарантованого ураження зловмисника навіть у товстому шарі одягу.

Характеристики електрошокерів Оса

Розглянемо характеристики, призначення та особливості електрошокерів Оса на прикладі конкретної моделі Оса 928, оскільки, судячи із відгуків, вона є однією з найбільш поширених на даний час у продажу. Отож, характеристики, моделі:

  • Напруга. Значення імпульсної напруги складає 3,8 мільйона Вольт. Необхідно розуміти, що потужність шокера, як і будь-якого електричного пристрою залежить від напруги та значення сили струму. Однак пробивна дія критично залежить від значення напруги. Тому таке її велике значення. При виборі іншої моделі має сенс відштовхуватись від цього конкретного прикладу.
  • Термін бойової дії. Максимальний час, коли електрошокер безпосередньо уражає зловмисника не повинен перевищувати півтори секунди. По-перше, це розряджає акумулятор, а по-друге, це небезпечно з точку зору летального чи критичного ураження нападника.
  • Розміри. Модель електрошокера Оса 928 має наступні габаритні розміри: 150×45×20 мм.
  • Маса. Вона складає 150 грамів.
  • Пробивна дія. Модель 928 здатна пробити електричним імпульсом одяг товщиною до 30 мм.

Модель Оса 928 або її аналоги ви легко зможете купити у інтернет-магазині Paralizator. У випадку, якщо ця модель вам не підійде, у магазині можна підібрати її аналог. А приведені порівнювальні характеристики, сподіваємось, допоможуть вам у цьому.