Столиця Галичини завжди насичена подіями у суспільному, політичному та культурному житті. Щодня трапляються події, які залишають вагомий слід в історії. А для того, щоб читати останні новини Львова сьогодні, бути в курсі усіх справ у будні та на вихідні створений і постійно ведеться інформаційний портал. Монополія на інформацію зникла, і сьогодні ви зможете дізнаватися про події з телефону чи планшету, з робочого комп’ютера чи ноутбука.

Кому варто відвідувати портал inlviv.in.ua?

Перш за все, місцевим жителям, аби знати, що відбувається у місті з населенням майже 800 тисяч. Окрім того, матеріали, розміщені на сайті, будуть корисні й іншим читачам:

  • туристам, які планують відвідати колоритне та яскраве місто;
  • людям, які потенційно розглядають варіант переїзду сюди;
  • журналістам, блогерам, чия професійна діяльність пов’язана з інформаційним полем.

Нині важливо дати читачу не лише правдиву, але і швидку інформацію. Відтак філософія колективу порталу – останні новини Львова на сьогодні, які оновлюються досить швидко. До речі, тут матеріали не лише про Львів, але інші регіони, а також країни.

Зручна та зрозуміла рубрикація

Ми самі постійно читаємо різні сайти та портали, тому розуміємо, як має виглядати зручний дизайн. Для цього створили такі тематичні рубрики:

  • Львів;
  • Новини;
  • Цікаве;
  • Суспільство;
  • Коронавірус Covid-19.

Окремо виділені останні новини, переглянувши які, на власному досвіді переконаєтеся, яка висока швидкість оновлення стрічки завдяки власній мережі кореспондентів. Окрім текстового контенту, на вас чекають фотографії з місця подій, ілюстрації до матеріалів.

Унікальний інформаційний колорит

Для вашої зручності львівський портал пропонує огляд цікавих локацій та заходів, які варто відвідати найближчим часом. Ця інформація актуальна як для місцевих жителів, так і туристів, адже і влітку, і особливо взимку, є безліч цікавих івентів: від різдвяного ярмарку до виступу симфонічного оркестру під відкритим небом. А якщо хочете ознайомитися з історією, дізнатися про сучасне життя міста, перейдіть у відповідну рубрику та прочитайте цікаві матеріали. У розділі «Культура» вас порадують публікації про відкриття виставок, конкурси, творчі зустрічі та фестивалі.

Але передусім портал – це перевірене джерело гарячих новин, над пошуком яких працює професійна команда. Слідкувати за ресурсом можна і в соціальних мережах, попередньо приєднавшись до них знизу на головній сторінці. 

Наш контент – про Львів, його традиції та сучасність, його жителів та гостей, його перспективи та навіть проблеми. Будьте в курсі цікавих подій та обирайте, що відвідати завтра, або через тиждень.