Спробувати суші повинен кожен у своєму житті. Як у країні висхідного сонця, так і в нашій країні роли з рисом і рибою були елітною стравою. Сьогодні ж японські ресторани є навіть у невеликих містах. Як у нас прийняли страву, настільки відмінну за смаковими характеристиками, виглядом і консистенцією від слов’янської кухні? Чому варто обрати доставку ролів в Тернополі від мережі «Суші/Піца39»?

Історія суші 

Включення в раціон риби та різноманітних морепродуктів є звичною справою, коли мова йде про харчування жителів такої країни, як Японія. Вперше про «суші» згадується у джерелах, що відносяться до VIII ст. Рибу спочатку покривали рисом, але у ході удосконалення процесу приготування ці інгредієнти поміщали в дерев’яні ємності. Через багато років поєднання рису та риби залишилось незмінним. Рис за давньою традицією поєднують з рисовим оцтом, а для приготування начинки використовують лосось, тунець та інші види риби. Макі-суші (згортають в рулети за допомогою бамбукового килимка, а потім розрізаються) і нігірі-суші (шматочки, сформовані вручну), сьогодні мають варіанти, адаптовані до європейських смаків. Роли «Каліфорнія» готують з додаванням авокадо, крабових паличок та огірка, а «Філадельфія» — це поєднання:

  • рису,

  • червоної риби,

  • вершкового сиру,

  • огірка.

Деякі ресторани також практикують виготовлення солодких суші: їх поливають шоколадом, а всередині можна знайти свіжі фрукти.

У яких ситуаціях варто замовити доставку суші?

Безперечно одне: суші та роли, що колись були доступні лише заможним, стали незмінним атрибутом багатьох вітчизняних ресторанів. Про зміну статусу цієї японської страви свідчить той факт, що супермаркети сьогодні продають суші у вигляді напівфабрикатів. Проте роли краще їсти свіжими, приготованими кваліфікованим майстром. Не дивно, що в багатьох містах, які користуються багатством моря, можна знайти стільки японських ресторанів. У Тернополі можна поласувати смачними суші та ролами з доставкою додому від мережі «Суші/Піца39».

Українці вже розвинули в нашій країні культуру вживання суші. Багато людей замовляють суші з доставкою в Тернополі, щоб вперше спробувати цей делікатес у своїх чотирьох стінах. Це інтимне знайомство з японською культурою: ви вчитеся їсти паличками, можливо, вперше куштуєте імбир та пізнаєте текстуру сирої риби. Часто подружжя також замовляють суші на винос. Вони їдять їх так, як їм подобається, під час романтичної вечері при свічках. Суші з доставкою в Тернополі – один з улюблених варіантів обіду для сімей з дітьми. Маленькі діти, які пробують японську кухню, цінують форми, кольори та тонкий смак різноманітних видів суші.