Французька мова дуже популярна у різних сферах життя. Вивчити її онлайн – це шанс вільно спілкуватися з французами, а також навчатися, жити та працювати у цій країні без будь-яких сладнощів. Школа французької мови Côte d’Azur https://cotedazur.com.ua/ua/ пропонує навчання за найкращими загальновизнаними методами, що дозволять успішно опанувати основи, а також досконало вивчити усну та письмову французьку. Ви зможете легко спілкуватися й грамотно складати будь-яку документацію.

Люди іноді запитують, навіщо вчити французьку. Хіба недостатньо однієї лише англійської мови для того, щоб жити за кордоном чи працювати у міжнародній компанії? Є дуже багато причин, щоб сьогодні пройти курси французької мови у Києві

Культурна спадщина

Франція – країна зі своєю унікальною модою, кулінарією, поезією, а також театральним, художнім та танцювальним мистецтвом. Наша школа французької мови у Києві допоможе вам читати в оригіналі літературні твори знаменитих авторів, дивитися без перекладу художні фільми та театральні спектаклі.

школа французької

Мова, що об'єднує народи

Сьогодні французькою мовою як основним засобом спілкування користується більше двохсот мільйонів людей, що проживають у різних країнах. Вона дуже затребувана і за межами Франції. Французька посідає дев'яте місце серед найпопулярніших мов у світі.

Мова спілкування у бізнесі

Якщо ви досконало знаєте англійську та французьку мови, то вам відкрита дорога до престижних міжнародних компаній. Якщо ви вже вивчили французьку мову з нуля, то зможете працювати не тільки у компаніях Франції, але й інших країн, де розмовляють цією мовою. Серед них:

  • Канада;
  • Швейцарія;
  • Бельгія;
  • країни Африки.

Франція займає п'яту позицію за показниками світової торгівлі і другу за популярністю серед інвесторів. Робота в цій найбагатшій країні світу, без сумніву, принесе вам великий дохід.

Чому французьку необхідно знати навіть мандрівникам

Франція – країна, що давно відчинила двері мандрівникам з усього світу. Донедавна її відвідувало щонайменше 70 мільйонів іноземних туристів на рік. Якщо ви змогли вивчити французьку мову з нуля, вам буде набагато легше мандрувати цією країною, знайомитися з її пам'ятками архітектури, дізнаватися багато цікавих фактів від франкомовних гідів. Крім того, туристам, які зібралися відвідати Канаду, Монако, Сейшельські острови або африканські країни, також не зашкодить знати французьку мову. Адже в багатьох із них вона вважається другою державною.

Мова навчання

Якщо ви успішно закінчили онлайн-курси французької мови, у вас є шанс вступити до відомих ВЗО та вищих шкіл Франції. Студенти зі знанням мови можуть отримувати урядову стипендію на третьому етапі навчання у виші. Також вони мають право на міжнародний диплом.

Французькою спілкуються впливові міжнародні організації

Французька – одна з необхідних мов, що широко використовуються у великих, відомих у всьому світі, організаціях. Серед них:

  • ООН;
  • НАТО;
  • ЮНЕСКО;
  • ЄС;
  • Міжнародний олімпійський комітет;
  • Міжнародний червоний хрест.

У Страсбурзі, Брюсселі та Люксембурзі основною мовою спілкування теж є французька.

Найкращий шлях до розширення власного світогляду

Французька мова дуже популярна онлайн. У Всесвітній мережі нею спілкуються не менше, ніж англійською чи німецькою. Наша онлайн-школа французької мови дасть вам унікальний шанс дізнатися більше про людей, які мають різні думки про актуальні події у світі. Ви зможете дивитися ролики в Ютубі, змонтовані французами, або отримувати інформацію з популярних французьких медіа.

Вивчати французьку зовсім нескладно!

Освоїти французьку мову дуже легко. Особливо якщо вам допомагають у цьому досвідчені викладачі. Варто докласти трохи зусиль, і ви отримаєте чудові результати.

Французька – найромантичніша мова у світі

З усіх країн світу лише Франція прославилася таким мелодійним, гарним мовленням. Але французька – це не лише мова письменників, поетів та романтиків. Її вивчення допоможе вам краще мислити та аналізувати.

Французька допоможе швидко опанувати інші мови

Вчити французьку мову з нуля – це найкращий шлях до засвоєння інших романських мов. Ті, хто вже знає її досконало, легше опановують англійську. Адже приблизно половина англомовних слів мають французьке походження.

Вивчайте французьку мову онлайн з нуля у школі Côte d’Azur! Завдяки цьому ви будете обізнаним у будь-якій галузі та зможете швидко розширити коло свого спілкування.