Друге місце – на такій високій позиції чемпіонаті України серед аматорів завершує цей рік ФК “Кудрівка”. Вийти у лідери допоміг жовтневий матч. У дев'ятому турі команда із села Кудрівка зустрічалася із клубом "Біла Церква". Підсумковий рахунок – 8:0. Саме за такі результати вболівальники люблять аматорський футбол - часто він виявляється більш динамічним, драматичним та непередбачуваним. ФК "Кудрівка" спочатку показала атакуючий футбол. Пресинг суперника приніс результат. Перший гол із кутового вдалося забити вже на 15 хвилині матчу. Його автором став Володимир Зубашівський. На 35 хвилині був забитий другий гол. Наступний тайм виявився ще більш продуктивним. Цілих 6 голів та високе друге місце з мінімальним відривом від лідера. До речі, зараз ним є "Нива" - команда представляє село Бузова (Києво-Святошинський район).

Матч головного суперника відбувся наступного дня. ФК “Нива” обійшла "Олімпійський коледж ім. І. Піддубного" з Києва, але з скромним рахунком о 2:0. Як підсумок – перевага у два бали.

Потрібно відзначити 2021 рік для футбольного клубу “Кудрівка” був досить успішним. Розгромній перемозі над командою з Білої Церкви передував успішний виступ у рамках 8 туру - до речі, він також відбувся у жовтні. Футбольний клуб із села Кудрівка зустрівся з "Олімпією" (с. Савінці). Рахунок вийшов 2:1. До слова, "Олімпія" зараз посідає третє місце турнірної таблиці. Від ФК “Кудрівка” її відокремлюють лише два очки. Це обіцяє досить яскраві та драматичні матчі наступного року.

Дізнатись більше про матч з "Олімпією" шанувальникам аматорського футболу вдасться на офіційному сайті ФК Кудрівка – kudrivka.com.ua. Тут можна переглянути докладні відео та фотозвіти про футбольні зустрічі.

За посиланням https://kudrivka.com.ua/table/chempionat-ukraini-sered-amatoriv-2021-2022-grupa-2/ уболівальникам також вдасться подивитися таблицю другої групи. З її допомогою можна швидко зробити порівняльний аналіз результатів.

Тут є дані про кожен тур. До речі, у рамках 7 туру ФК “Кудрівка” зустрівся з клубом "Звягель". Це команда з Новограда-Волинського, зараз вона посідає шосте місце у загальній турнірній таблиці. Футбольному клубу з Кудрівки вдалося обійти "Звягель" з рахунком 2:0.

Визначним є 6 тур. В рамках нього "Кудрівка" зустрілася із головним суперником на даний момент – "Нивою". Матч був зіграний внічию. Потрібно зазначити, що вже на цей момент в активі кожного клубу було кілька яскравих перемог і вони виходили до лідерів таблиці.

Завітайте на сайт ФК “Кудрівка”, щоб дізнатися про матчі перших п'яти турів, які пройшли у серпні-вересні 2021 року.

Зараз “Кудрівка” має найбільшу кількість забитих м'ячів. При цьому у неї найменше число пропущених голів. Це чудовий результат, з яким ми можемо привітати команду.