Для будь-якого українця питання, як підписати декларацію з лікарем, є актуальним. Це необхідність для можливості відвідувати медичний заклад. Підписання декларації з лікарем в Україні – це не найпростіший процес, який потребує фізичних сил та часу. Є альтернатива. Це підписати декларацію з лікарем онлайн. У визначенні понять та створенні договору допоможе сервіс DecDoc в Україні. Він зручний у використанні, а головне – реєстрація зі сімейним лікарем займає не більше 15 хвилин часу.

Як підписати декларацію з сімейним доктором онлайн?

Укладення декларації з лікарем у режимі онлайн – це вигідна альтернатива звичайному способу. Її обирають, коли:

  • немає бажання стояти у довгих чергах;
  • потрібно швидко зробити вакцинацію, а для цього треба укласти декларацію зі сімейним лікарем в Україні;
  • немає вільного часу, щоб все оформити самостійно;
  • потрібно отримати направлення для відвідування вузьких спеціалістів або стаціонару, що також неможливо без декларації з лікарем;
  • немає вільних місць у районному лікарському закладу за місцем проживання тощо.

Щоб підписати договір зі лікарем в України, потрібно пройти просту реєстрацію. Для цього заповніть онлайн-форму.

Що потрібно, щоб заключити декларацію з доктором?

Щоб заключити договір з сімейним лікарем треба дотримуватися наступного списку дій:

  • зареєструйтеся, заповнивши форму українською;
  • сплатіть послуги сайту, користуючись зручним способом;
  • дочекайтеся, доки менеджер виконає перевірку даних та заведе дані у систему;
  • він передає їх доктору, клієнт отримує повідомлення о том, що реєстрація і оформлення завершені;
  • залишиться зробити верифікацію в системі Helsi – це означає підтвердження особистості та факту, що укладається договір.

Важливо! Серед документів для того, щоб зареєструватися в системі та укласти контракт із сімейним доктором, будуть потрібні паспорт, РНКВП. Якщо заводиться декларація для дитини, то серед документів необхідні паспорт одного з батьків або опікуна, а також свідоцтво про народження. Більш нічого, щоб підписати договір не треба.

Декларація з лікарем: як отримати?

Отримати декларацію після укладання і реєстрації дуже просто. Вона буде надіслана в електронному вигляді, наприклад, на електронну пошту. Можна ознайомитися з нею, а з доктором можна буде зв’язатися у власному кабінеті сайту Helsi.

Зареєструватися на сайті Helsi – це безкоштовна послуга. Сервіс DecDoc бере невелику комісію за організаціях підписання за вас. Це зручно, безпечно та економічно для клієнтів. При наявності підписаного та укладеного договору із сімейним лікарем можна отримати потрібну консультацію, визначення діагнозу або лікування. Буде наданий мобільний телефон та інші контакти, тому навіть терапевти проживають далеко від пацієнту отримують зручність зв’язку.

Обирайте сайт DecDoc, щоб швидко та вигідно оформити декларацію з доктором. Це гарна альтернатива тому, щоб зареєструватися за місцем проживання, бо там часто немає вільних місць, вчасно отримувати лікарські консультації високої якості.