Штукатурна станція - чудова можливість збільшити темп і обсяг оздоблювальних робіт, а також розвантажити робітників. Таке обладнання є досить дорогим, щоб дозволити собі помилитися при виборі. Адже сьогодні вибір станцій величезний. На що звернути увагу під час вибору?

Пройшовши за посиланням https://profinstrument-ua.com.ua/, ви зможете вигідно придбати штукатурну станцію та інше професійне обладнання для будівництва та ремонту!

Що може штукатурна станція?

Майже всі існуючі штукатурні станції мають універсальне призначення. Вони можуть штукатурити стіни та стелю, а також укоси, шпаклювати, фарбувати, наносити клейові склади. Робота деяких моделей можлива не тільки із сухими сумішами, а й із пастоподібними.

Напруга та потужність

Для того, щоб приступити до вибору штукатурної станції, потрібно мати уявлення про обсяг планованих робіт. Якщо ви працюватимете на великих об'єктах, тобто будівництві багатоквартирних житлових комплексів або виробничих приміщень, то вам варто купити штукатурну машину з напругою 380 вольт. Якщо ваші клієнти – власники квартир, котеджів або таунхаусів, якщо ваша команда працює на різних будівельних об'єктах, вам підійде станція на 220 вольт або мультивольтажна, з можливістю перемикання з 220 на 380 вольт. Машини на 220В зазвичай компактні і можуть поміщатися в легковий автомобіль-універсал.

Щодо потужності двигуна, у різних моделях вона становить від 1,5 кВт до 7,5 кВт. Відповідно, чим більша потужність, тим і продуктивність буде вищою.

Розмір бункера

Це важливий аспект вибору штукатурної станції. Чим місткіший завантажувальний бункер, тим менше в процесі роботи доведеться відволікатися на додавання будівельних сумішей. Невеликі моделі мають у середньому обсяг 45 л, серйозні потужні станції до 150 л. Варто враховувати, що за великого обсягу завантаження до станції рекомендується підключати пневмотранспортні установки для подачі сухих сумішей.

Водяний насос

У деяких моделях додатково встановлюється водяний насос. Він необхідний, якщо на об'єктах, де виконуються роботи, низький тиск води.

Управління

Воно має бути зрозумілим. Якщо ви ніколи не працювали зі штукатурною станцією, можливо, має сенс пройти навчання у спеціалізованих центрах та магазинах. Тоді шанс пошкодити щось у дорогій техніці буде мінімальний.

Виробники

Сьогодні на ринку можна знайти безліч імпортних штукатурних станцій різних характеристик. Радимо перед покупкою вивчити відгуки про той чи інший бренд. Купуйте обладнання тільки відомих фірм, так як апарати «кустарного» виробництва часто не відповідають технічним характеристикам, до них складно підібрати запчастини, сервісне обслуговування, швидше за все, буде відсутнє, та й, зрештою, вони можуть бути просто небезпечні!