Хом’яки, морські свинки, миші та щури надзвичайно грайливі тварини, але вони потребують особливого захисту. Вони мають особливі вимоги до приміщення, в яких вони живуть. Клітки для гризунів повинні бути певних розмірів і належним чином обладнані. Створити відповідні умови проживання гризунам можна придбавши товари в інтернет-магазині PetCenter https://profizoo.com.ua/.

Які клітки для гризунів працюють найкраще?

Хом'яки - це популярні домашні тварини. Інші гризуни, включаючи морських свинок, мишей і щурів, також часто стають супутниками людини. Щоб правильно вибрати клітки для гризунів на https://profizoo.com.ua/gruzynu/klitki-dls-gruzuny, важливо знати вимоги і спосіб життя окремих видів.

У дикій природі ці тварини пересуваються переважно вночі і, як правило, ховаються в нори. Перш ніж вибрати тип клітки для гризуна, пам’ятайте, що її поверхня повинна бути досить великою, тобто підігнаною під потреби тварини. Клітка повинна бути не менше 60 × 40 см.

Найкраще, якщо клітка буде квадратної або прямокутної форми. У клітці обов’язково має бути місце для:

  • поїлки,

  • миски з їжею,

  • іграшок та улюблених гаджетів вихованця.

Рекомендується, щоб клітка для гризунів була трохи вище. Це дозволить вставити додатковий поверх і сходи, по яких буде підніматися хом’як або миша.

З іншого боку, занадто висока клітка може становити велику загрозу для дуже маленького вихованця. Тоді є ризик, що гризун впаде з великої висоти, піднімаючись на стелю, і пошкодить ноги або хребет.

Клітка має велику перевагу перед акваріумами та тераріумами, оскільки забезпечує постійний потік повітря. Її легко чистити та переносити. Також немає ризику зламати її, як у випадку з акваріумом. Дно клітки для гризунів потрібно засипати підстилкою, щоб гризуну було м’яко. Підстилка також легко чиститься, але не варто забувати її часто міняти. 

Обладнання клітки для гризунів

Одної клітки для гризунів недостатньо. Варто придбати догляд та засоби гігієни для гризунів, а також необхідні аксесуари, які урізноманітнюють життя тварини і зроблять місце перебування для неї привабливим. До основних елементів обладнання входять:

  • поїлка - вона не повинна бути великою, важливо дуже часто міняти воду;

  • котушка – маленькі гризуни мають багато енергії, яку їм доводиться витрачати певним чином. Металеві котушки – найкраще рішення;

  • годівниця – бажано стійка, з глини або кераміки;

  • будиночок – маленькі гризуни люблять грати в хованки в будинку з великою кількістю дір;

  • туалет - повинен розташовуватися в протилежному від корму кутку клітки.