Вибір спідньої білизни для чоловіків – важливе питання особистої зручності. Раніше у чоловіків був обмежений вибір - сімейні труси та плавки, а тепер боксери, сліпи, спортивні, велосипедні, труси-шорти, танги, стрінги, джоки, … серед такої великої кількості чоловічої спідньої білизни не те, що жінки, а й самі чоловіки губляться в виборі. Якісний чоловічий одяг ви знайдете на сайті інтернет-магазину kosta.ua!

Асортимент чоловічої білизни став настільки широким, що з'явилися чоловічі колготки! І знайшлися молоді люди, яким подобається носити такий вигляд спідньої білизни замість тріко. Але не копатимемося в чужій білизні, краще спробуємо розібратися з чоловічими трусами.

Види чоловічої білизни

Боксери – найпопулярніший тип спідньої білизни, виглядають як шорти, трикотажний м'який матеріал робить їх експлуатацію приємною, особливо в холодну пору року. Бувають обтягуючі та вільні (не плутати із сімейними трусами).

Сімейні – зроблені з натурального матеріалу, квітчастого веселого забарвлення, їхня перевага у вільній циркуляції повітря, абсолютно не стискають геніталії.

Спортивні труси призначені для активного відпочинку, відрізняються особливим пошиттям, що обмежує візуальний доступ до чоловічих переваг, мають широкий гульфік і пошиті з матеріалу, що добре вбирає вологу, у складі є лайкра, що забезпечує еластичність. Їх ще велосипедними трусами називають.

Сліпи - від інших плавок відрізняються завуженою боковиною, призначені для плавання. Труси-шорти схожі з боксерами, але коротші, пошиті за особливими лекалами, які дозволяють підняти чоловічу гідність.

Джоки - це мішечок, який тримається на одній або двох тасьмочках на поясі. Так би мовити останній писк еротичної моди.

При виборі чоловічої білизни не соромтеся детально вивчити її. Розтягніть тканину і подивіться на просвіт, якісний матеріал повинен мати однорідну структуру, особливо це стосується бавовни. Якщо побачите на упаковці слово "мерсеризований" не лякайтеся, це не означає, що труси призначені тільки для власників німецьких машин, це обробка бавовни, значить матеріал якісний.

Для шанувальників сучасних технологій можна запропонувати труси із синтетичних матеріалів, які за своїми характеристиками не поступаються натуральним тканинам. Мікрофібра такий же «дихаючий» і м'який матеріал, міцніший за бавовну.