Зовнішнє незалежне оцінювання – це іспит, який здає випускник середньоосвітнього закладу, задля вступу у виш. Процес цей доволі складний і надзвичайно важливий, тому готуватися до нього слід максимально сумлінно. Від позитивної здачі іспиту та набору необхідних балів, залежать шанси на вступ у виш на конкурсній основі. Також варто зазначити, що дані ЗНО офіційно можуть бути зараховані як результати ДПА. Державна підсумкова атестація – це ще один тип іспиту, обов’язковий для кожного випускника середньоосвітніх закладів.

Книжковий інтернет магазин Буклетка зібрав усю необхідну навчально-методичну літературу для підготовки до ЗНО. Вона представлена в широкому асортименті у вигляді окремих посібників та комплексних видань. Використовуючи їх, можна швидко відновити предметні компетенції, покращити свої навики та знання. Тільки так можна бути впевненим у своєму успіху та отримати шанс на продовження навчання у вищих навчальних закладах України.

Переглянути асортимент матеріалів для Зовнішнього незалежного оцінювання можна на спеціалізованому розділі офіційного сайту інтернет книгарні Bookletka – https://www.bookletka.com/zno.html  

В даному розділі можна знайти посібники ЗНО з усіх екзаменаційних предметів, усі вони складені відповідно до освітньої програми МОН. Посібники можна придбати окрема, або в комплексі. Їх об’єднують в цикл книг, до якого входять: тренажери, задачники, методичні матеріали, цифрові дані та збірники текстів. Дана література відповідає сучасним методичним нормам та рекомендаціям, вона на практиці довела свою високу результативність.

Абітурієнт, який використовує навчально-методичну літературу в комплексі, отримує доступ до широкого спектру предметних даних, які здатні організувати його усесторонню підготовку. Він швидко й легко відновить свої знання та навички, зможе почерпнути максимум корисної інформації та ефективно засвоїти її.

Підручники для зовнішнього незалежного оцінювання які представлені на полицях інтернет-книгарні Буклетка відрізняються високою якістю та доступною ціною. Магазин притримується лояльної цінової політики. Тут працює дієва система лояльності, її акціями і знижками може скористатися кожен покупець. Гуртові замовники отримують вигідні умови співпраці. Реалізація друкованої продукції відбувається в роздріб і гуртом. Доставка виконується оперативно, в усі регіони України.